Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

  1. #1

    czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

    czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie.Bo słyszałem rózne wersje niektrzy mówią ze tak inni ze nie!A znalazłem fają czaszke w lesie i doś ciekawy korzeń w którym mogł by soebi mieszkać Pomocy!(oczywiśice ja bym to wcześniej wypazył i wymoczył dokładnie to jest jasna sprawa! jesli ktoś wie to prosiłbym o pomoc ok! z góry dziękuje gorąco!

  2. #2

    Re: czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

    Witam. Tak jak napisales jezeli wyparzysz i wymoczysz dobrze w rostworze soli to mozesz psokojnie wsadzis i nie obawiac sie o nic. 2 sprawa czy tek korzen nie wyglada na ,,Spruchnialy'' bo jezeli tak to ani wypazanie ani wymaczanie w roztworze soli nie pomorze bo mialem identyczny przypadek i zaczely wychodzic mi z niego drewnojady. Mozliwe ze jak bym to jeszcze posmarzyl w piekarniku to bylo by ok ale nie wiem gdyrz tego jeszcze nie robilem. pozdrawiam


  3. #3

    Re: czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

    Czaszke??
    A jakiego zwierzecia??
    Nie widzialem jeszcze nigdy zeby ktoś mial w terra czaszke.


  4. #4

    Re: czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

    hehe widocznie kolega tworzy terra do jakiegos filmu grozy a tak na powaznie tak jak koledzy napiosali wczesniej ze nie ma problemu jezli ........

  5. #5

    Re: czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

    niewiem czaszka chyba jest wiewiórki albo czegoś w tym stylu
    a jest ładnie zachowana bo nawet zemby są

  6. #6

    Re: czy można do terrarium wpakowąć coś znależione w lesie

    hehe ja mam czaske w terra blondi. Jest to ludzka czaszka tyko ze z porcelany:P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •