Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Dlaczego on zdycha??

  1. #1
    FaUnA_BoX
    Guest

    Dlaczego on zdycha??

    witam dzisiaj rano jak zawsze popatrzyłem na swoje okazy i... okazało sie że avicularia bicegoi leży na ziemi z lekko podkurczonymi nogami i zauważyłem że jest reakcja na bodźce zewnętrzne ale bardzo mała reakcja... ostatnimi czasy dużo zaczeła spacerować jak nigdy i także bardzo dużo po torfie... szkoda by mi było takiego ładnego pajączka jest narazie po 2 wylince.... poradzcie mi co mam zrobić ...


  2. #2
    Markoś
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    jak kazda mloda avicularia jest bardzo wrazliwa na spadek wilgotnosci i temperatury i pozniej padaja moze cios wlasnie od tego zwieksz temperature i wilgotnosc pozniej mozna tylko czekac


  3. #3
    ketnip
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    może ma za słabą wilgotność? a jak nie to pewnie gentyka i nic na to nie poradzisz, młode avicularie często padają....


  4. #4
    SebastianE
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    Sprawdz czy nie masz gdzies jakiejs plesni albo grzyba.


  5. #5
    chrzanu
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    noiekoniecznie ona zdycha, moje pajączki często siadają w takiej pozycji, a jak na nie dmuchne lub szturnce to reagują własnie bardzo powoli, moze akurat tak jest jej wygodnie, nie konieczni ona umiera.


  6. #6
    CRIMSON
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    Małe szanse.

  7. #7
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    NIestety nie przeżyła dałem ją jeszcze na troszke mokry wacik i dałem w ciepłe miejsce ale widze że nie ma już szans szkoda...


  8. #8
    chrzanu
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    fauna_box - ja też mam rozpacz - padła mi samica vagansa L9/10 (((((((


  9. #9
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    i powiedz że to nie jest smutne :/ troche mnie to poruszyło bo naprawde fajny by był z niego pajączek... a jeśli już tutaj sie wpisałeś to chciałem powiedzieć że twój opis platusa ładnie wygląda na mojej stronce już niedługo ją opublikuje...


  10. #10
    chrzanu
    Guest

    Re: Dlaczego on zdycha??

    dzięki.
    a co do śmierci, to nawet nie wiedziałem że śmierc pająka moze tak poruszyć. teraz sobie uświadomiłem że był częścią świata mojego hobby. szkoda.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •