Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: P.regalis i P.ornata

  1. #1
    Gekonek
    Guest

    P.regalis i P.ornata

    Podobają mi się te pająki i chce sobie kupic jednego z nich mam pająki od pół roku więc mam juz jakieś doświadczenie małe ale mam czy polecacie mi kupno tego pająka wiem że maja silny jad co mógbym zrobić jak mnie ugryzie wapno chyba nie pomorze. Z góry dziękuje za odpowiedz

  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    Gekonek mozesz kupic ale musisz bardzo uważac bo są bardzo szybkie, leki ci nie bedą potrzebne jezeli nie doprowadzisz do tego zeby ci uciekła itp., sam nosze sie z zamiarem kupna poecilotherii ale to chyba dopiero na wiosne i oczywiscie jak bedzie fundusz...


  3. #3
    daf
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    Wiesz co pół roku to trochę mało żeby skakać na "głęboka wodę". Może poczekaj jeszcze trochę i weź się najpierw za gatunki trochę mniej "kłopotliwe".


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    A kup sobie... tylko uważaj. Nie są zbytnio agresywne ale są bardzo szybkie i mają silny jad.


  5. #5
    SID7426170
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    Witam - czemu nie miał by sobie boradzic. W profili ma cambridgei a poecilotheria prawie niczym sie nie rózni w hodowli. Posiada tylko silniejszy jad, szybkosc porównywalna . Troche wyobrazni podczas karmienia i przekaladania tyle.


  6. #6
    jw73
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    Jak radzisz sobie z P. cambridgei (widziałem w profilu) to i z tymi dwoma sobie dasz radę. Musisz tylko bardziej uważać, żeby nie dać pająkowi okazji do ugryzienia czy ucieczki.


  7. #7
    Grażynka
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    ja bym sobie narazie odpuścił na twoim miejscu...ale zrobisz co chcesz...


  8. #8
    kmietek
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    kup na początek p.regalis... z reguły sa bardziej płochliwe.. a onratki sa często nieprzewidywalne
    taka moja sugestia

  9. #9
    cyclosternum
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    miałem ornate nieby maluch l2 ale bałem sie jej najbardziej z wszystkich moich pająków była zaje..szybka i agresywna zrobisz jak chcesz ale ja bym odradzał go jesli sam nie czujesz ze se znim poradzisz


  10. #10
    rastafaq
    Guest

    Re: P.regalis i P.ornata

    Witam, ja też się ich bałem na początku, ale teraz zminiłem o nich zdanie. Są bardzo płochliwe ja otwieram jej terrarium normalnie, pryskam i się nie czaje, pajaczek zawsze sie chowa, moge nawet operowac gołymi rękoma w terra.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •