Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: jaki dla początkującego

  1. #1
    marcinm
    Guest

    jaki dla początkującego

    witam
    chce nabyc w prezencie dziewczynie pająka ma duze terarium ale zero daświadczenia,i niechce zeby niezeszła mi po ugryzieniu,co mozecie mi doradzic ,czytając dochodze do wniusku ze macie duze doświadczenie prosze o rade.
    ps.czy warto kupowac na alegro?


  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    ja bym radził kupić jej króliczka ;] a jeśli juz baedzo chcesz pajaka to przeczytaj opis gatunku jakiego kupisz oraz FAQ ( http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php ), wydrukuj i daj dziewczynie chociaż niech ma te podstawy. kup coś z brachypelm... nie ma wiekszego znaczenia jaka.... mozesz kupić i na allegro ... ale ja bym wolał od kogoś tu z forum... poszukaj w dziale sprzedam


  3. #3
    Luger
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    Kup jej brachypelme smithi. Ładny, łagodny żeby dziąbnął to musuisz go nieźle wkutwić. DObry dla niej

  4. #4
    ir3k
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    Duże terrarium = Duży pająk = Duże pieniądze
    Zero doświadczenia=Dużo lektury(Faq, opisy gatunków, masa stron w necie)
    >i niechce zeby niezeszła mi po ugryzieniu = Niejadowity, mało agresywny, spokojny, nie sprawiający kłopotów = Brachypelma Albopilosum, Brachypelma Smithi, Brachypelma Boehmei(poczytaj a potem sam wybierz, weź jeszcze pod uwagę reakcję na niespodziewnay prezent)

    Jednak jak chcesz sprawidz dziewczynie radość to kup jej królika,rybki, chomika, żólwia itp. Sprawisz jej radość, napewno nie ""zejdzie"" ci po ugryzieniu i nie będzie miała problemów z hodowlą.

    Allegro = Nie miałem okazji skorzystać, polecam http://www.terrarium.com.pl/forum/list.php?f=31 Korzystałem i nie narzekam


  5. #5
    Archie
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    tylko zebys Ty niezszedl po Jej ugryzieniu na niespodziewany prezent :P


  6. #6
    marcinm
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    nie nie nie ona sama chciałą sobie go kupic a ja chce ją uprzedzic


  7. #7
    dee jay
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    Poecilotheria, Pterinochilus, Stromatopelma, Haplopelma, Creatogyrus i Heteroscodra TAk to coś dla ciebie jak już sie bawic to na całego.
    Ale wydaje mi sie że ktoś tu miał racje chomik to bardzo doby mieszkaniec terrarium

  8. #8
    marcinm
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    wiesz chomik
    to zabawka dla 5latka i jest dobrze jak niepadnie po 3-5miesiącach miałem kilka jak byłem małolatem,do niedawna bawiłem się w ryby miałem 600l z rybkami dlatego pytam tu podwzględem doswiadczenia obecnych ludzi na forum,bo jak do czegos podchodze to staram dowiedziec się jak najwięcej..........................


  9. #9
    Markoś
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    kup Brachypelme Albopilosum jest latwa w hodowli i spokojna .Mysle ze twoja dziewczyna nie powinna miec zadnych problemow


  10. #10
    marcinm
    Guest

    Re: jaki dla początkującego

    A JESZCZE ZAPYTAM CO OZNACZA L5.L8? prze nazwie pająka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •