Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Blondi i jej noga :)

  1. #1
    TomekJ
    Guest

    Blondi i jej noga :)

    Może szału nie zrobie tą wiadomością ale moja blondi L4 teraz L5, po 4 wylince właziła na szybe, spadła i uszkodziła sobię kończynę. Po jakimś czasie straciła ją odrzucając. Po wylince patrze a noga odrosła, cała. Skąd moje zdziwienie, ano dlatego że ktoś pisał kiedyś że kawałek nogi to odrośnie ale nigdy cała. A tu proszę . A poza tym może ktoś mi powie gdzie ona miała tą nogę? Może w odwłoku, albo gdzieś?

  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    odrasta cała, a pająk rośnie odrazu po zrzuceniu skóry..


  3. #3
    chrzanu
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    urosła cała ale pewnie mniejsza (krótsza) od inncyh. przy nastepnych wylinkach będzie jużnormlanej długości.
    noga regeneruje się pod 'pancerzem' i przy zrzucaniu wylinki spod panczerza 'wyrasta' nowe odnóże.


  4. #4
    kaczi
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    Noga zawsze odrasta clala, jednak czasami dopiero po kilku wylinkach


  5. #5
    thanci
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    Gorzej jak sie trafi ostatnia wylinka...wtedy nie odrasta. A u doroslych samic (zaleznie od miejsca zranienia) regeneruje sie czesciowo nawet po paru wylinkach.


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    Noga regeneruje się pod pancerzem, taka skurczona.


  7. #7
    Karn
    Guest

    Mój Epicureanum

    tak samo było z moim B.Epicureanum ostanio "zostawił" nogę w wylince a teraz przy wilince którą miał 3 dni temu odrosła troche mniejsza ale jest!


  8. #8
    TomekJ
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    Noga ta odrosła cała i za jedną wylinką stąd moje większe zdziwienie. Tak więc ok 4 do 5cm to musiała być nieźle poskręcana pod pancerzem, no i pająk też nie jest duży. Prawie cały jego pancerz był jak ta noga

  9. #9
    KoReXoN
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    No też się nad tym zastanawiałem. Mój crawcshayi. nie ma trzech nóg i też mnie dziwi jak on te podkurczone nogi kitra.


  10. #10
    garo
    Guest

    Re: Blondi i jej noga :)

    Dokladnie tak jak morda mowi to sie tyczy wszystkich pajakow !!!



    garo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •