Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: tak z czystej ciekawości ??

  1. #1

    tak z czystej ciekawości ??

    przeniosłem tera pająka do wiekszego terararimu (minifaunarium)i nasypałem mu około 5 centymetróf włókna kokosowego (emilka L5), i mam go pierwszy raz w takim terrarium gdzie znajduje sie tyle torw tego i tu jest pytanie które mie nurtuje.ja mu wrzucam pikni a one jak to pinki wchodzą pod ten torf(poprzednio miałem znacznie miej trofu jak był mniejszy i w mniejszym pudełeczku siedziałi pinki chodził telikantnie pod tym torfemi tu jest pytanko, jezeli ja tam wpakuje poinki to czy pająk jez znajdzie pod tym torfem torfu est dobre 5 cm bo odkąd go przeniosłem to niezjadł ani jednej a wzuciłem tam pinek sporo a on nic a przeciez niebede całego torfu teraz przewalał zebyposzukac pinki i ją wyciagać bo ona mi spowrotem wejdzie pod torf.ZNA MOZE KTOŚ ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANKO

  2. #2

    Re: tak z czystej ciekawości ??

    Pająk jej niewykopie z ziemi jesli ci o to chodzi


  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: tak z czystej ciekawości ??

    Zduszaj glowy (e ciensze strony) wpinkom i wtedy sie nei wkopia napewno.


  4. #4
    fibus13
    Guest

    Re: tak z czystej ciekawości ??

    Zmniejsz ilość torfu do 2-3cm.Co do sposobu zgniecenia glowy do wyplywa z nich biala kleista maź ktora czasami pleśnieje...


  5. #5

    Re: tak z czystej ciekawości ??

    gniec glowy pinkom!


  6. #6

    Re: tak z czystej ciekawości ??

    Zdecydowanie za duz torfu, jak zgniatasz glowy penseta to zgniataj gdzie na czubku ma taka czarna kropke.

    Pozdrawiam BoNo


  7. #7

    Re: tak z czystej ciekawości ??

    Jest takie coś w języku polskim, jak przecinek ;P
    Raz, że za dużo torfu, dwa - po co pakowałeś go do faunarium? Emilia L5 to jeszcze maleństwo, pojemnik na mocz, albo na sałatkę rozumiem.. ale faunarium jest za duże.. nawet te najmniejsze.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •