Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Problemik czy mam sie martwic

  1. #1
    winiok
    Guest

    Problemik czy mam sie martwic

    Witam i Mam sprawe otoz chodzi oto ze kupilem se 2 kendziorki L5 i doszly domnie wczoraj Jak zauwazylem wszystko bylo ok ale gdy wyciagnelem 2 kendziorka tego wiekszego zaczol mi chodzic po rece i zorientowalem sie ze ciagnie swoja tylnia prawa nozke za soba tzn idzie normalnie na niej ale jakby on sie podginala pod niego czy to cos powaznego czy powinienem sie ty martwic czy moze jak zrzuci wylinke bendzie wszystko oke?


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    Nie martw sie - dobrze będzie. Jakby było coś nie tak to pająk pewnie sam by ją sobie odgryzł. Najlepiej będzie jak dasz zdjęcie tej nogi.


  3. #3
    mateuszeq
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    po wylince bedzie OK


  4. #4
    Hwarang
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    Odgryzl...?


  5. #5
    Andros
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic


    > pewnie sam by ją sobie odgryzł.

    co? odgryzł niby jak? a.. i żeby coś odgryść trzeba mieć zęby !!! pająk ma szczenkoczółki i nie sądze żeby nimi dosięgnął tylnej nogi. dziecko za dużo czytasz głupawych postów

  6. #6
    KoMar_83
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    polecam słownik ortograficzny... i przy okazji jakąś lekture o pająkach, które mają zęby, a dokładniej kły... Andros dawno się nie uśmiałem tyle z jednego posta... gratuluje doświadczenia, skoro masz większe od mordy...


  7. #7
    okar
    Guest

    Pająk nie ma "szczenkoczułek"

    za to ma szczękoczułki

  8. #8
    pac
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    oj dzieciaczku juz Ty mordy nie ucz..


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    Poza tym prawnie Andros, to ty jestes dzieciaczkiem, wiec nie badz taki hardy i nie lap ludzi za slowka, bo pewnego dnia mozesz potrzebowac pomocy i wtedy ktos ciebie "zlapie za slowko".
    Dzieciaczku.

    Winiok - Mialem to samo z moim coloratoviloskiem ;] Wszystko okazalo sie w porzadku po wylince.


  10. #10
    popekjr
    Guest

    Re: Problemik czy mam sie martwic

    a ja jeszcze dodam ze pajak spokojnie siegnie tylna konczyna do szczekoczulek, i nie watpie ze jest w stanie ja odgryzc, choc sam tego nie widzialem.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •