Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Night Glo exoterra 40v

  1. #1

    Night Glo exoterra 40v

    Jakie ma działanie ta zarówka i co daje ?? chodzi mi o nop cieplo stymulacje słoncza 9 księżyca 0 promienie av czy daje itp

  2. #2
    dr1zzt
    Guest

    Re: Night Glo exoterra 40v

    Przede wszystkim jest mocno przereklamowana, a zwykla zarowka przy niej to tytan wytrzymalosci. Czasami sie zastanawiam czy exo terra specjalnie robi te dayglo czy nightglo tak, zeby strzelaly co miesiac-dwa...


  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: Night Glo exoterra 40v

    ak by kazdy kupil sobei zarowke ktora chodzi rok to zysk bylby srednio 10 razy mniejszy latego ja kupuje proste i dobra (tanie) zarowki. Nie ma co wydawac kasy na takie przereklamowane shity:P.


  4. #4

    Re: Night Glo exoterra 40v

    O kurcze a ja miesiac temu kupilem taka zarowke, to mowicie ze jest taka slaba w zoologu powiedziala babka ze wytrzyma rok swiecenia non stop, czyli obliczylem sobie ze swiece nia 12 h i wytrzyma mi jakies 2 lata.

    BoNo


  5. #5

    Re: Night Glo exoterra 40v

    no dobra napisaliscie ze jest slaba ale nikt nie napisal co daje poza ciepłem i światłem księżyca

  6. #6

    Re: Night Glo exoterra 40v

    hehehe mi babka powiedziala ze jak stzreli po miesiacu do dwuch to moge wymienic u niej na nowa:d bez opłat a zarówki niht glo wysylaja promienie uva i cos tam troche samego uv stymuluja swiatło ksiezyca pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •