Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Czy dobry jest??

  1. #1
    terragady
    Guest

    Czy dobry jest??

    Jestem początkujący, czy moge sobie kupić ptasznika białokolanowego, czy bardziej radzicie mi brachypelme(boehmei, emilia lub smithi)?? Słyszałem ze jad białokolanowego jest niezbadany i pająk jest bardzo agresywny!!


    Jak ktos ma do sprzedania któregoś to zapraszam do rozmowy (ale tylko młode L1-L4)

  2. #2
    cyclosternum
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    widze ze w profilu juz masz jakies zwierzaki więc ne widze wiekszego problemu jak nie bedziesz sobie dawał rady to sprzedaz...


  3. #3
    SDY
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    Niezbadany jest jad w ogole ptasznikow. Przynajmniej nie do konca.
    A czy z geniculata sobie poradzisz to zalezy tylko i wylacznie od ciebie, jaki bedziesz ostrozny przy manipulowaniu itp. Ja zaczynalem od kedziora i nie nazekam, ale jak porownuje go z mala geniculatka ktora stoi obok to momentami wydaje mi sie ze byl bardziej niezrownowazony (mozliwe ze to dlatego ze byl to pierwszy ptasznik i nie bardzo wiedzialem czego sie moge spodziewac...).
    Powodzenia.


  4. #4
    PLU
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    Ja nie mam żadnego problemu z białokolanowym mamuśka spokojna i zrównoważona i je pięknie ale nie chciałbym wsadzić jej ręki w terra (ładniejsza jest dla mnie przez szybke i bezpieczniejsza oczywiście :P:P:P)


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    Ręki nie wsadzaj a będzie dobrze. One nie są agresywne - one są wiecznie głodne.


  6. #6
    terragady
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    To co mam w profilu to niezpupełnie moje tylko brata i on sobie tam napisał ale zaraz to zmienie. Chwilunia. Dla mnie to bedzie pierwszy pająk. I nie wiem moze boehmei albo smithi bedzie lepszy?? Ale nie moge nigdzie znaleść wieć pozstanowiłem kupić sobie geniculate za 15 zł L2. Chyba tanio. A emili smithi i boehmei nie moge nigdzie dostac młodych.

  7. #7
    terragady
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    A może Pterinochilus murinus sobie bym sprawił?? Ale chyba sie nie nadaje dla żółtka?? Ale ładny i fajny jest!

    Albo doradźcie mi jakiegoś innego który bedzie najlepszy dla mnie. Jakie mi proponujecie?? Prosze o liste i wywyższenie jednego którego waszym zdaniem powinienem hodować! Bo serio jestem początkującym i nie wiem od czego zacząć. bardzo przyda mi sie wasza pomoc! Z góry dzięki!

  8. #8
    SDY
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    No tos z grubej rury przygrzal chlopie. Murinus... Wez kup sobie jakas barachypelme i bedzie luzik. Za 3 miechy i tak kupisz kolejnego:P Znam z autopsji...


  9. #9
    Grażynka
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    kup geni napewno jest ciekawsza od brachypelm.... to był mój pierwszy pajak....i powiem ze jestem bardzo zadowolony....zreszta małe nie sa agresywne a zannim dorośnie i jej odbije to sie juz nauczysz przy niej manipulować ;]


  10. #10
    X_v_X
    Guest

    Re: Czy dobry jest??

    Kup sobie Avi... :]


    :]


    hehehe


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •