Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

  1. #1
    Obywatel_Snejk
    Guest

    Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    no wiec zakupic planuje sobie B.behmei lub Chromatopelme c. w marcu,
    chcialbym uczynic terrarium dla tegoz pajaka,tylko zastanawiam sie,bo chcialbym to zrobic w faunaboxsie...bo mi sie podoba
    Prosze o pomoc w urzadzeniu tego terra.
    Jakiekolwiek tipsy techniczne na temat oswietlenia, czy ogrzewania i zamocowania tychze bardzo bym prosil.
    TYLKO NIE ODSYLAJCIE MNIE DO OPISU GATUNKOW ANI FAQ,BO TO JUZ CZYTALEM!


  2. #2
    kashex
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    hmmmm chyba z fanboxa zbyt wiele nie zrobisz .... ogrzewanie i oswietlenie -lampka postawiona obok funboxa, a srodek pojemnika to juz od ciebie zalezy ...


  3. #3
    Kaszkiet
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    mozesz zrobic mala lampke w srodku ,np diodową , ale ogolnie faunaboxy jest trudniej fajnie urządzic z uwagi na wypukle scianki . Musisz sam sobie cos wymyslec


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    Zrobisz tak jak będizesz uważał. Torf, jakaś gałązka, kamień...


  5. #5
    Obywatel_Snejk
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    PYTAM O JAKIES TAKIE WYMAGANIA, KTORE MUSZE SPELNIC,ALBO CZEGOS CZEGO NIE MOGE ZROBIC, ZEBY NIE ZROBIC KRZYWDY,NO NIE WIEM, NP. CZY PAJAK NIE WPADNIE NA POMYSL WLEZIENIA NA GORACA ZAROWKE CZY COS.


  6. #6
    esi
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    ja mam 4 boxy, ale traktuje je jako tymczasowe mieszkanko. ogrzewam je z zewnatrz lampa 60W, do tego ściólka z włókna kokosowego i ot wszystkie wymagania.


  7. #7
    kashex
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    hmmm a jakiej wielkosci jest ten funbox ??


  8. #8
    rastafaq
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    Jk byś sie zdecydował na terra to zarówke połóż na siatce wentylacyjnej, ja tak ma na każdym terra i nic sie pająkom nie dzieje i temp jest spoko, wymiar dla tych co wymienileś to 20/25/25 bedzie wystarczający.W środku zrobisz jak bedziesz chciał.Co do faunaboxa to ja bym odradzał bo to marny pomysł, ale zrobisz jak zechcesz


  9. #9
    laska
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    no ale powiedz która L??

  10. #10
    Kaszkiet
    Guest

    Re: Prosze o pomoc pajeczych wyjadaczy:)

    To chyba przesada ogrzewac faunabox 60W zarowką , marnotrawienie energii bo 90% ciepla idzie do pokoju a nie do boxu . Najlepiej miec w kazdym terra 10-15W zarowke ,wtedy daje wystarczajaco duzo ciepla a pajak sie nie poparzy bo nie jest tak gorąca


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •