Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Kokon kątnika.

  1. #1
    Silent_Dragon
    Guest

    Kokon kątnika.

    Witam
    2 tygodnie temu przynioslem sobie katnika do domu. Dzisiaj rano wstaje i mam kokon owiniety wloknem kokosowym. Odwlok jej bardzo zmalal wiec odrazu podalem jej maczniaka i rzucila sie na niego jakby nie jadla z miesiac. Tylko teraz jest pytanie. Czy kokon jest zaplodniony i czy cos sie z niego wylegnie?? Nie znam sie na pajaczkach wiec proszę o rady :]
    Pozdrawiam

    Ps. Moge zrobic zdjecia jak komus beda potrzebne.


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    Zapewne młode się wylęgną. Złapałeś pewnie zapłodnioną samicę.


  3. #3
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    Witam
    Jeszcze mam pytanie:
    Po jakim czasie sie wylegna jesli to w ogole nastapi?? Pajaczek ma temperaturke 23-25 stopni (tyle mam w pokoju). Zauwazylem ze jest bardzo aktywny w nocy.
    Pozdrawiam


  4. #4
    SPeCTeR
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    Po ok 3 tygodniach

  5. #5
    esi
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    brachypelm zakazali to sie ciekawa alternatywa znalazła dobrze, niech każdy odhowa sobie wylęg kątnika to mniej komarów bedzie latem


  6. #6
    kaczi
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    zeby nie zakladac nowego tematu.
    ja tesz jakis czas temu zlaapalem sobie pajaczka w domu nazywa sie on Osnuwik pospolity - Linyphia triangularis.i pajak tez zlozyl mi 2 kokony
    czy cos z nich wylezie? (temp pokojowa - 26*C)
    a jak wylezie to ile?


  7. #7
    Foxtrott
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    gratulacje ja już sporo czekam i z kokonu nic się nie wylęga...


  8. #8
    midboss
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    potwierdzam

    kokon jest raczej zapłodniony. młode wylęgną się po ok miesiącu. możesz zostawić go samicy. będzie spokojniejsza.


  9. #9
    PaCZeK_1988
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    zostawcie te kokony moja zrobila 3 kokony bo jadła 3 muchy dziennie (kątnik) i miałe 150 małych i nikt jej niezapładnial :/ tym bardziej ja bo katnik mi zdechl niechciało mi sie sprzatac zostawilem w terra kokony nawet ich nieruszałem i sie wyległy :P pewnie mialy z 23* a wilgotnosc taka ze az plesnialo (byłem mały :P)


  10. #10
    Lukaszr0
    Guest

    Re: Kokon kątnika.

    heh a gdzie złapaliście te kątniki ? :P bo tak sobie myśle że ja bym se takiego sprawił tylko jak to wygląda ? :P macie jakieś dokładne foty?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •