Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Skaner + Pająk

  1. #1
    TOXYN
    Guest

    Skaner + Pająk

    Skanowaliście może kiedyś swojego pająka?? Pytam z ciekawości i po części, dlatego bo się nad tym zastanawiałem. Na skanerze miałbym lepszą jakość np. foty do określenia czy mam samca czy samice. Ale jest dylemat czy nie zrobię czegoś pająkowi. To jak z tym jest??


  2. #2
    Nightwolf
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    Raczej nie ale ja bym znalazł inne rozwiązanie dla bezpieczeństwa............


  3. #3
    TOXYN
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    Pytam w sumie teoretycznie, bo raczej się w to bawić nie będę no chyba, że na 100% jest to bezpieczne to może dam jakiś pojemnik na skaner z pająkiem w środku i zeskanować. Ale pleć i tak już dość dobrze samemu umiem rozpoznawać.


  4. #4
    Kaszkiet
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    to nie jest raczej niebezpieczne , przez chwile pajak bedzie tylko troche oslepiony jasnym swiatlem
    Zagrozenie bedzie wtedy gdy polozysz pajaczka na skanerze i zamkniesz pokrywe :P Wtedy zostanie ci placek z pająka:P


  5. #5
    koli
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    Swiatlo w skanerze swieci od dolu a pajaczki amja oczy u gory i nie sa skierowane na dol wiec raczej pajaka to nei oslepi


  6. #6
    Kaszkiet
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    pajak w zasadzie to wiele nie widzi tylko jasnosc/ciemnosc . Jak od dolu pojdzie slup swiatla to napewno mu sie rozjasni i "oslepi " Prosto po oczach mu nie walnie ale nagle stanie sie jasnosc


  7. #7
    TOXYN
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    hehe nie no pokrywka wiadomo że otwarta Zresztą jak powiedzialem pająk w pojemniku jakimś bo już raz mi mój niedoszły(okazało sie że to vagans) kędzior zwiał z terrarium i wiem jak potrafi szybko biegać


  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    To jest niebezpieczne, moze jeszcze bardziej, niz trzymanie na rece

    Bo pajaki to stare zwierzeta. Wydaje sie, ze je znamy, a tu nagle "booo!". Co zrobisz, jak nagle cos go zestresuje i gdzies "wyskoczy". Puscisz klapke od skanera i bedziesz mial arachnokotleta.


    Niee... nie jest to dobry pomysl moim zdaniem.


  9. #9
    maze
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    al jemu chodzilo ze przykryje pajaka pudelkiem i on sobie bedzie wewnatrz siedzial i nawet jak skoczy to w pudelku... (chyba mu o to chodzilo)

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Skaner + Pająk

    Nie wiem, czy bedzie efekt zadowalajacy. Z reguly o niebo lepiej wszystko wychodzi, jak sie porzadnie docisnie skanowany przedmiot. A skaner raczej nie jest przystosowany do pająkow czy w ogole zywych zwierzat. Proponowalabym pozostac przy aparacie cyfrowym...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •