Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Czy to insekt ????

  1. #1
    PLU
    Guest

    Czy to insekt ????

    Witam mam pytanie ponieważ u mojego murinusa pojawiły się dziwne białe kuleczki ???? nie wiem co to jest ale sie na pewno nie rusza nie wiem co robić ???? czy mam ewakuować murinusa puki nie za późno prosze o szybką odpowiedź naprawde szybką


  2. #2
    cyclosternum
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    ewkułacja nie wiem co ale lepiej tak zeobic niz puzniej miec jakiesproblemy z murinusem


  3. #3
    chrzanu
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    moze pleśń skoro białe i się nie rusza.


  4. #4
    chrzanu
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    zapomniałem dodać że jezeli to pleśń to wywal ją i przełóż murinusa do innego pojemnika.


  5. #5
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    hmm odchody ? to jest na pajaczku czy na torfie ?


  6. #6
    PLU
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    To jest na ściankach jego terrarium białe malutkie planki jest tego pełno i nie wiem co to jest napewno już wykluczyłem skoczki ale nie roztocza i inne bakterie na bank spróbuje dzisiaj eksitować murinusa a czy ktoś z was wie jak ????


  7. #7
    chrzanu
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    Tomek_nie - odchody raczej to nie są szczególnie że PLU pisze że jest tego pełno, gdyby to były odchody to byłyby w kilku mijescach a nie na cąłym terra.

    PLU - jakiej on jest wielkości i w jakim jest pojemniku??
    1 - otówrz jego pojemnik i wsdź to wiekszego i czekaj az zam wyjdzie i wtedy wycioganij mniejszy pojemnik
    2 - nakryj go czymś poduń coś ot spodu np kawałek kartonu, wsadż ręke pod karton i przeniś do innego pojemnika.


  8. #8
    Saurus
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    lepiej cos twardszego niz karton, jak podlozysz reke pod karton a murinus nagle ukasi podloze bo poczuje, ze cos tam sie dzieje to bedzie problem- trudno zeby zatrzymal jego zeby jadowe jakis karton


  9. #9
    kagetsu
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    a jak sa takie male biale kuleczki , ktore biegaja? ostatnio podnioslem przezutego maczniaka u kembridża i takie trzy cosie czmyhły w podłoże...(ewaukowalem pajaka) to te skoczkonogi?:P

  10. #10
    Peter_frostax
    Guest

    Re: Czy to insekt ????

    Jeśli jest ich mało niesą grozine dla pajączka natomiast jeśli jest ich bardzo dużo to niests=ety musisz przełożyć murinuska do innego pudełka i zmienić podłarze w jego byłym mieszkanku .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •