Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Filmy - National Geographic

  1. #1
    SpiDerKa
    Guest

    Filmy - National Geographic

    Hejka!
    Od jutra na programie NG zaczyna sie cykl filmow "Robale z piekła rodem". Nie wiem dokladnie co tam bedzie,bo jeszcze nie widzialam, ale w reklamie widzialm smithi wiec pewnie o pajaczkach nie zapomna.
    Jakby ktos chcial ogladac to tak:

    Poniedzialek (21.02):
    8:30 "Robale z piekla rodem" (Jake Willers sprawdza handlowe znaczenie stawonogów. Rozpoczyna od rynku produktów spożywczych. Potem bada inne dziedziny gospodarki, związane z bardziej wyszukanymi potrzebami.)

    12:30 "Robale z piekla rodem" - Dżungla (Jake Willers wyrusza na wyprawę do tropikalnej dżungli, aby zbadać stawonogi, mieszkające w koronach drzew i pod powierzchnią ziemi.)

    18:30 "Robale z piekla rodem" - Rząd robali (Jake'a Willersa fascynują stawonogi. Poznajemy ich budowę ciała i funkcje życiowe.)

    Wtorek (22.02):
    08:30 "Robale z piekla rodem" - (Jake Willers wyrusza na spotkanie z najgroźniejszymi stworzeniami, m.in. z jadowitymi pająkami, skorpionami i zabójczymi pszczołami.)

    12:30 "Robale z piekla rodem" - Pole bitwy (Jake Willers bada zwyczaje stawonogów. Chce sprawdzić, czego ludzie nauczyli się od tych stworzeń, które miały 500 milionów lat na doskonalenie swoich technik ataku i obrony.)

    18:30 "Robale z piekla rodem" - (Entomologia, nauka o owadach, jest od niedawna wykorzystywana do walki z przestępczością. Jake Willers opowie, jak znajomość świata insektów może pomóc policjantom w ściganiu morderców.)

    Środa (23.02):
    8:30 "Robale z piekla rodem" (Jake Willers przygląda się życiu i zwyczajom stawonogów. Niektóre zbudowane przez nie konstrukcje stały się inspiracją dla inżynierów, projektujących mikropojazdy.)

    12:30 - "Robale z piekla rodem" - Rządy robali (powtorka)

    18:30 "Robale z piekla rodem" (powtorka z pon. 8:30)

    Czwartek (24.02):
    8:30 "Robale z piekla rodem" - Dżungla (powtorka)

    12:30 "Robale z piekla rodem" - Trucizna (powtorka chyba)
    18:30 powtorka

    i KONIEC

    Postaram sie nagrywac w miare mozliwosci, ale co do odcinkow o 8:30 to nie obiecuje :P.... Zzzzz......Zzzz.....Zzz..... Jest tylko maly problem... nie bede miala gdzie tego wrzucic.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    było to juz na animal planet .... chyba ze to nowy cykl jakiś ... ale wątpie ;]


  3. #3
    Andros
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    widziałem wszystkie o ptasznikach będzie trochę więcej będzie o takich "normalnych" pająkach. ale zachęcam do obejrzenia

  4. #4
    TOXYN
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    SpiDerKa możesz założyć skrzynkę na interii i tam zapisać jako kopię roboczą lub wstawić na torrenta przydałoby sie takie filmy udostępnić bo jak narazie nigdzie w sieci ich nie ma:/


  5. #5
    Neki
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    ooo bardzo fajnie poogladam sobie moze cos bedzie o pajaczkach i bardzo dobrze ze ktos interesuje sie tym calym swiatem TV bo wiemy co i gdzie jest o pajaczkach i nietylko

  6. #6
    SpiDerKa
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    Hej!
    Nagralam 3 filmy, ktore dzis lecialy. Postaram sie nagrac nastepne i udostepnic. Byloby milo gdyby ktos mi doradzil czym skompresowac i do jakiego formatu, bo mam mpeg, gdzie jeden film (pol godziny) zajmuje ok 800MB!!!
    No, ale chociaz przez chwile pokazali moja kochana smithi )
    Pozdrawiam milosnikow robali

  7. #7
    TOXYN
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    Możesz zmienić na Avi za pomocą Video Edit Magic 4.0 ja zyskałem z pliku 1,99MB MPG plik 1,52MB Avi


  8. #8
    pol
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    witam
    mam do ciebie ogromna prosbe
    jezeli tylko uda ci sie odcinki skompresowac do mniej niz 700Mb
    chcialbym takie od ciebie "dostac" na cd
    o ile to mozliwe, odwdziecze sie pieknie, obiecuje, pozdrawiam Paweł


  9. #9
    SpiDerKa
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    Paweł, nie ma sprawy. Tylko musze to skompresowac i czekam na pomysly.
    Nie wiem ile bylo odcinkow, ja mam 4, 2 nie ogladalam, a tak to wszytskie sie powtarzaly.
    pozdrawiam

  10. #10
    SpiDerKa
    Guest

    Re: Filmy - National Geographic

    pol, mam 4 odcinki skompresowane kazdy do ok 200MB, moge je jeszcze troche "zmnejszyc" jakbys byl zainteresowany )
    Jak juz wczesniej pisalam 2 odc mi brauje ale jak beda powtarzac to postaram sie nagrac
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •