Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: czy ptasznik?

  1. #1
    kagetsu
    Guest

    czy ptasznik?

    witka. skoro atrax to ptasznik to czemu wszyscy pisza ,ze nie bylo zgonow ,bo ugryzieniu ptasznika skoro po dzabnieciu atraxa byly zgony (zanim anti wynalezli) ??

  2. #2
    cyclosternum
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    to nie ptasznik
    chyba


  3. #3
    kagetsu
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    no tak ;P jesli to nie ptasznik to zdanie ,ze nikt nie zalapal zgona jest prawdziwa... ale w TV zawsze mowia "ptaszni atrax robustus". no i jakos tak na oko wyglada calkowicie jak ptasznik:P

  4. #4
    raptor
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    niewtajemniczeni mówią na ptaszniki tarantule...
    przydałoby się doedukować większą część społeczeństwa
    czasami takie rzeczy przyprawiają mnie o ból głowy


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    Jest spokrewniony - też należy do Mygalomorphae. I nie jest najjadowitszy na świecie, jest tylko jednym z najniebezpieczniejszych (występuje w środku miasta).


  6. #6
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    Atrax nie nalezy do Theraphosidae, a do Hexathelidae.
    Nie jest ptasznikiem, mimo, ze z wygladu go przypomina.


  7. #7
    mispushupek
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    Mi się wydaje że najjadowitrzy jest pogoniec jakiś z azji ale najniebespieczniejszy to atrax ten co napisał przedemną gryzie jak szalony

  8. #8
    morda
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    Najjadowitszy na świecie jest Hadronyche infesa, drugi to Hadronyche formidabilis a trzeci to Atrax.
    Atrax jednak jest najniebiezpisczniejszy bo jaki jedeny ma "stały" kontakt z ludźmi. Reszta żyje na totalnym odludziu.


  9. #9
    kagetsu
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    a potrafi ktorys z was wykazac jakas roznice fizyczna w budowie atraxow ,a ptaszników? ;P

  10. #10
    soltys_szczecin
    Guest

    Re: czy ptasznik?

    jak wpisałem hadronyche infensa w google to wszedzie jest napisane w wynikach tak

    hadronyche infensa ( funnel web ) ...... i cos tam cos tam - a przeciez o atraxie robustusie mowi sei ze to ten funnel web wiec o co come on ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •