Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

  1. #1
    TylerPL
    Guest

    Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Mam juz gotowe terra dla Anakondy Zoltej o wymiatach 75x35x25. Ale chodzi mi o to jak ogrzewac?

    Dzieki za odpowiedzi!

    Pozdrawiam


  2. #2

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Ogrzewać mozesz czym chcesz Pamietaj, ze żarówka obniża wilgotność (jeśli bedzie wewnątrz terra).
    Wszystko kwestia gustu i posiadanej kasy.


  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Najlepiej bedzie zarowka (nie za mocna) i do tego na polowe terra polozyc kabel grzewczy (badz mate jesli masz za duzo kasy).


  4. #4
    TylerPL
    Guest

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Jestem teraz w USA, a tutaj te maty sa dosc tanie... Wiec pewnie wlasnie to kupie. A ta mata jest dobrze zabezpieczona przed wilgocia? Bo jednak jak bedzie ok 90% wilgotnosc, to moze jej sie cos stanie? Sorry, wiem ze to pewnie glupie pytanie, ale nigdy nie mialem czegos takiego w rekach, tylko na polce sklepowej widzielem...


  5. #5

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Hmm nie mam weza mimo ze bardzo bym chcial ale rodzice... wszytko oprocz wezy. ale nie o to chodzi. Mam pytanie czytajac o anakondzie zółtej przeczytalem ze moze miec do 3 m! wiec jak chcesz 3mac weza takich rozmaiarow z terra o wymiarch 75x35x25!? Mowisz chyba o Osobniku naprawde Mlodym!?? A co do Orzewania To zarowka chyba bedzie najlepsza tyle ze bedziesz musial spryskiwac terra czesciej. pozdrawiam


  6. #6
    TylerPL
    Guest

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Nie, bynajmniej nie jest to docelowe terra! Zrobilem je tylko tak "na chwilke" az podrosnie troche. Na razie ma jakies 60cm, wiec terra bedzie dla niej w sam raz. Za rok, a raczej na wiosne bede budowal dla niej duze terra z OSB (ok 2,5mx1mx1m czy cos w ta manke). Osobnik ktorego kupuje (mialem go juz na rekach 2 razy wiec wiem w co sie pakuje kupujac to agrwsywne i troche smierdzace bydle) jest SAMCEM wiec urosnie "tylko" do ok 2m.

    Pozdrawiam!

    P.S. A co do kwestji rodzicow to powiedz im ze bedziesz karmil weza martwym (mrozonym) pokarmem. A jesli nawet tak nie bedzie, to nie musza sie o tym dowiedziec, prawda? Ja tam mam od roku - mysla ze karmie martwym Tj. chcialem przyzwyczaic Regiusa do martwych myszy, ale jak musialem wyrzycac juz 3 niezjedzone zwloki, ktore sam zabijalem to zrezygnowalem... :/


  7. #7

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    TylerPL moje przekonywania terwaly 2 lata!:/ nie poskuitkowalo nic. Mowielm doslownie o wszytkim co mozliwe ze sa male(bo chcialem regiusa), niegrozne, jedza 2 razy na miesiac itd. Wsztkie zapasy wyczerpalem. I to co uslyszalem to ,,Mozesz miec wszytko oprocz weza". Nom i tak sie uzbierala gromadka pajaczkow,skorpionow,legus i gekoniki:] ciesze sie tym co mam a wiem ze wezyka i tak kupie!:]


  8. #8
    TylerPL
    Guest

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    Ja zaczalem prosic rodzicow o weza jak mialem dopiero jedno pajaka - Boehmei. Walka z ojcem byla ostra, bo matka zawsze sie zgadza, tj zwyke tak
    - mamo, moge sobie kupic weza?
    - mozesz, ale ojca przekonaj...

    Za to z ojcem:
    -Tato, chce weza...
    -O nie, wykluczone! Nie bede mieszkal pod jednym dachem z ta krwiozercza bestia! O NIE NIE NIE!!! Wykuczone, wybij to sobie z glowy. W ogole zkad Ci to przyszlo do glowy. Jak kupisz o wyrzuce do klozetu, zabije, albo sie wyprowadze! Wybieraj: Albo waz, albo JA!!!

    Pogadalem z nim tydzien i sie zgodzil...

    A jak go na Anakonde przekonywalem to bylo tak:
    -Tato... chce sobie kupic jeszcze jednego weza...
    -A przeczytasz ksiazke o Krzyzakach? (ok 60 stron)
    -Tak...
    -To mozesz....

    Oczywiscie nie mowielem mu ze to bedzie anakonda xD

    I tak stadko moich zwierzat sie powieksza...
    A co do Twojej sprawy: mowiles ze masz juz duzo zwierzat... prawda? Wiec czy rodzce zauwaza nowe terrarium? Wogole sprawdzaja co w nich jest?! Moi teraz sie wpaniale opiekuja moimi zwierzetami i jest to rozrywka dla calej rodziny... Wiec, kupuj smialo, rodzice pokochaja weza z czasem...


  9. #9

    Re: Mata, kabel, z moze tylko zarowka?

    U mnie niestety tak nie ma i jest na odwrot!:] tata rob co chcesz aby bylo bezpieczne ale mamuska to awaria!:/ :] pozdraiwma


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •