Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: wrażenia po ukaszeniu

  1. #11
    PrzemekB
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    moze poprostu pająk był głodny i potraktował palec jako pokarm ?

  2. #12
    PyRyLy
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    hehe teraz bynajmniej jestes pewnien na 100% ze nie masz uczulenia na jad kedziora ( trzeab jakies plusy z tego wyciagnac )

  3. #13
    thanci
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    Kolege ugryzł tez Kedzior i nic mu nie bylo - nawet palec nie spuchnal. Za to jad Irminii mial nieco gorsze skutki: reka spuchla (ukaszony ponizej łokcia po wewnetrznej stronie) i zaczelo swedziec potwornie. Rozdrapał to oczywiscie :/ Opuchlizna zeszla na drugi dzien, natomiast pozostała mała rana po kłach i rozdrapane miejsce (dosc mocno). Zadnych skutkow wiecej nie było na szczescie..


  4. #14
    no13
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    Mnie tydzien temu w piatek capnela lasiodora parahybana L10. Bylem u kolegi i chcialem zrobic jej kilka zdjec. Najpierw sie troszke wyczesala ale akurat nie na mnie. Pozniej juz byla spokojna. Wzialem ja na reke, po kilku minutak ugryzla mnie w nadgarstek. Wrocilem do domu po ok 40 minutach zaczel mnie dziwnie piec rece, zwalszcza lewa dlon tam gdzie bylo ukaszenie. Polozylem sie, zaczela mnie bolec dziwnie klatka, wstalem, posiedizalem torche przy kompie i rozbolala mnie glowa. Po 30 minutach pekly mi naczynia w lewym oku - bol glowy i klatki nie przemijal. Wypilem 2 wapna i po ok 2 godzinach mi przeszlo.


  5. #15
    TOXYN
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    Tak się chwalicie i chwalicie:] a nie ma ktoś fot rany po udziabaniu?? Przydałoby się zobaczyć jak to wygląda, bo mam dziwne przeczucie ze mój Platus mnie dziabnie w ciągu paru następnych tyg:/ Strasznie rozbrykany jest, mimo że ma nogi połamane a teraz będzie miał wilinke, więc będzie potem jeszcze bardziej szalał;]


  6. #16
    Jachyr1
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    No 13 moze jestes alergikiem!? Ja naszczescie nie mialem jeszcze przygod z miomi pajaczkami. Ale raz gdy chcialem wyjac miseczke z wodą u platusa (L11) tio rzucil sie i malo brakowalo ale naszczescie zdarzylem wziasc reke! pozdrawiam


  7. #17
    no13
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    trudno powiedziec, nie jestem uczulony, klopotow po ugryzieniu jakis robali nie mialem, pozyjemy zobaczymy


  8. #18
    kagetsu
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    he? ja tez mam lasiodore l10 i jakby mnie ciapnela w nadgarstek to by mi chyba zyly poprzecinala zebami:P nie bolalo cie samo ugrzienie bardziej niz jad? przeciez ona musiala miec ogromne zeby.. hyh

  9. #19
    no13
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    szkoda ze nie slyszales moich jekow akurat wszystko sasiad nagrywal kamera bo tylko tak moglem zrobic zdjecia, bym wrzucil filmik ale za duzo zajmuje a serwera nie mam

  10. #20
    Krycha.k15
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    jak mozesz to wyslij na meilaDD

    krystian.k15@interia.pl

    Pozdrawiam
    Krystian

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •