Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: wrażenia po ukaszeniu

  1. #1
    pitchblack
    Guest

    wrażenia po ukaszeniu

    witam dla tych co byli tacy ciekawi jakie to uczucie byc ukaszonym prze brachypelme albopilosum powiem ze dzisiaj przy wymianie pojemika na wode kedzior L6 rzucil mi sie na reke i urznal w palucha (od zawsze jest bardzo ruchliwy i srednio agresywny)na poczatku byl bol mniejszy od ukoszenia osy jakies 10 min a potem mrowienie na calym nadgarstku i dloni co nie bylo przyjemne ale do zniesienia szczerze mowiac myslalem ze skutki ukaszen sa o wiele gorsze, moze inni inaczej to odczuwaja(ja nie jestem alergikiem)


  2. #2
    Theraphos
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    To masz szczęście że nie jestes alergikiem;] Mnie jeszcze żaden z moich nie ugryzł i mam nadzieje że tak sie nie stanie


  3. #3
    Bocieq
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    hehe to ja musze na mojego uwazac :P jestes chyba pierwszy w polsce ktorego kedzior ugryzł :P (pierwszy o którm słyszałem
    Pozdrawiam


  4. #4
    scur
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    fajnie masz :P


  5. #5
    Markoś
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    no nie wiem czy tak fajnie moglo sie to nieciekawie skonczyc jak bylby uczulony wiec najlepiej uwazac nawet gdy sie operuje u kedziora bo niewiadomo co pajakowi odbije ale najwazniejsze ze nic ci sie nie stalo pitchblack


  6. #6
    Pioprek
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    A ja w to nie wierze :]]]
    Pokaż zdjęcia palca...:]]]


  7. #7
    pitchblack
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    chcialbym ale nie mam cyfrowki Pioprek .tez sie zdziwilem ale mam widocznie okaz jeden na milion (moze ma nerwice )chociaz slyszalem o ukaszeniach juz przez kedziora na necie dwa opisy kiedys czytalem


  8. #8
    SuperObiś
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    Mnie jakiś czas temu dziabnął cambridgei gdzieś 8 cm łapek. Zwiał mi na plecy więc go chwyciłem w dłoń, a ten... potraktował mnie ząbkami. Trochę poswędziało, popiekło i przeszło, ogółnie było ok. Najbardziej ciekawe było dla mnie to, że trzymał we mnie przez kilkanaście- kilkadziesiąt sekund ząbki.

    Pozdrawiam

  9. #9
    kagetsu
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    a co w tym dziwnego ,ze kedzior ugryzl.. nie wiem skad ta glupia pogloska ,ze one nie gryza , normalnie dziabna jak sie wkurza i tyle

  10. #10
    Kubzz
    Guest

    Re: wrażenia po ukaszeniu

    Nie wiedziałem nawet, że Albopilosum może być tak niegrzecznym pajakiem hehe Teraz juz wiem, ze na swojego L4 muszę uważać! Pozdro i zyczę zdrowia!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •