Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pinki

  1. #1

    Pinki

    Witam hodowcą jestem dopiero od wczoraj Więc sorki za głupie pytanie
    Czy pinki jeżeli są żywe powinny sie ruszać? bo ja kupiłem pająka z pokarmem gratis na allegro a robale są nieruchome i capi od nich nie ładnie i sie boje czy nie zaszkodża ptaszniczkowi.Z góry thx za odpowiedzi

  2. #2

    Re: Pinki

    Witam. Pinki powinny sie norlmnie ruszac! jezeli byly trzymane gdzies gdzie jest zimno(lowowka) to nie beda sie przez chwile ruszac ale jak wyjmiesz na chile i dostana cieplo to powinny byz normalnie uchome jezlei twoje sie nie ruszaja to wyrzuc bo pozniej robia sie z nich muchy. Idz do wendkarskiego i popros o dzikuny koszt od 1 zl do 15 max . pozdrawiam


  3. #3

    Re: Pinki

    Zauważyłem że wczoraj było więcej robali na ściankach pudełka, ale możliwe ze poprostu odpadły

  4. #4

    Re: Pinki

    Przepraszam mialo byc od 1 zl do 1,5 zl max!


  5. #5

    Re: Pinki

    Ok jachyr dzięki, a jak je trzymać jak już kupie ( lodówka raczej odpada) czy porobić dziurki w opakowaniu po kliszy?

  6. #6

    Re: Pinki

    i ile wytrzymają w pudełku w warunkach pokojowych, trzeba im dawać jakies żarcie??

  7. #7

    Re: Pinki

    NIe trzeba im dawac zadnego zarcia. Jezeli bedziesz je 3mac w warunkach pokojowych to dlugo nie wytrzymaja ok 3-4 dni i zaczna sie robic brazowe a pozniej beda sie przeistaczac w muchy. Najlepszym rozaiazaniem jest lodowka. Jak kupujesz dzikuny to sa one ladnie zapakowane w plastikowym pojemniczku i dzior zadnych nie musisz robic. Tylko 1 warunkiem aby dosc dlugo wytrzymywaly jest chlodne miejsce takie jak lodowka tam beda wytrzyywac nawet do 3 tygodni. pozdrawiam


  8. #8

    Re: Pinki

    ja w lodowce tyrzymam juz 2 miesiace i zyja, oczywiscie od czasu do czasu wywalam te co padly


  9. #9

    Re: Pinki

    Ja trzymam pinki w lodowce ale co jakis czas warto kupic nowe i swierze .Swierze pinki maja mieksza skorke co jest dobre dla mlodszych pajakow .

  10. #10

    Re: Pinki

    Te pinki padły prawdo podobnie z przegrzania(są sflaczałe,wyciągnięte i nieruszają się) dlatego szczegulnie teraz w lecie proponuje je trzymac w chłodnym i ciemnym miejscu(moze byc lodówka,lub jakas półka w piwnicy).Jak są swierze to jakoś po 6-7 dniach przeobrażają sie w brązowe nieruchome poczwarki(po wedkarsku nazywa się je kasterami)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •