Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: W kokosie....

  1. #1
    Vagansmen
    Guest

    W kokosie....

    Moja vaganska 2 tygodnie temu miała odwłok czarniutki, i też od 2 tygodni siedzi zalepiona w kokosie. Dzisiaj spryskałem jej terra trochę bardziej niz zawsze, bo zawsze przyskam tylko w jednym miejscy na przodzie terra, reszta jest sucha, ale teraz prysnąłem wodą trochę dalej. Ale przecież ona w kokosie ma sucho. Czy nie grozi jej tam przesuszenie? Tym bardziej że ona była na dniach przed wylinką, może już ją przeszła, nie wiem bo nic nie widzę, a ona siedzi tam 2 tygodnie i trochę się martwię, czy nie jest przesuszona?


  2. #2
    Vagansmen
    Guest

    Re: W kokosie....

    aha i zapomniałem dodać,że wyjąłem wykałaczkę którą daję między przesuwającą się szybę, tak aby był szparka (dla zwiększenia wentylacji) i szyby trochę zaparowały, mam nadzieję że to podniesie wilgotność


  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: W kokosie....

    Nic jej sie nie stanie , tu chodzi o wilgotność powietrza , a nie ziemi, wsystarczy żeby ziemia byla wilgotna w jednym miejscu i zacznie parować.


  4. #4
    Vagansmen
    Guest

    Re: W kokosie....

    czyli dobrze jest, torf jest wilgotny i szyby lekko zaparowane. Ciekawe kiedy ona wyjdzie?


  5. #5
    popekjr
    Guest

    Re: W kokosie....

    Z ZAPAROWANA SZYBKA TO TROCHE PRZESADA,AZ TAK WILGOTNO NIE MUSI BYC.


  6. #6
    Vagansmen
    Guest

    Re: W kokosie....

    ok już dałem z powrotem tą wykałaczkę, szyba odparowała


  7. #7
    venom
    Guest

    Re: W kokosie....

    poprostu zajrzyj tam -odchyl pajeczyne i se luknij nie zabijesz jej tym a co do tego zaparowania to zalezy od roznicy temperatur wewnątrz i na zewnatrz, anie od wilgotnosci tylko wewnatrz terra.!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •