Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

  1. #1
    Gwoździu_oi
    Guest

    Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    We wszystkich publikacjach piszą że one są bardzo agresywne. Czy ktos może mi napisac z własnego doswiadczenia jak to wyglada w praktyce. Podobno skacza i biegaja i dośc często kasają, a możek jest osoba która została ukąszona i powie mi jak było np: jakies powikłania, choroby.

  2. #2
    Peter_frostax
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    śa one mocno agresywne i trzeba mocno uważać pozatym jests bardzo szybki.

  3. #3
    scur
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    moj kolega go ma, i nie nadaza za nim wzorkiem :]. To są takiego rodzaju pajaczki ktore potrafia sie "teleportowac" :]


  4. #4
    Welpek
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    Moglbys sobie tez opis tego pajaczka przeczytac, ale sa szybkie i agresywne wiem cos o tym :P (mam takiego)
    Pozdro

  5. #5
    Gwoździu_oi
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    Czytałem opis ale chciałbym usłyszeć zdanie hodowców.

  6. #6
    esi
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    Jak sie ich nie prowokuje to sa spokojne i egzystuja jak Brachypelmy. Po podrażnieniu szybko unoszą przednie nogi, no a wtedy to juz lepiej im dac spokoj. Ja mam do nich wielki respekt, sa nieobliczalne i potrafią szybko zaatakować.


  7. #7
    Welpek
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    okej w opisie nic nie klamia :P co prawda nie widzialem jeszcze zeby skakal ale jest szybki i dosc agresywny no i ma silny jad
    Pozdro

  8. #8
    chrzanu
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    szybkie, reaguja na wszsytko, nieda sie otworzyc terra bo biegna do wyjscia, trzeba uwazac przy karmieniu itd.


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    Moj jest leniwy i powolny. Nie chce mu sie nawet polowac, tylko czeka az zarcie samo do niego przyjdzie. Od czasu do czasu cos tam postraszy, ale generalnie spokojniutki i plochliwy.


  10. #10
    Gwoździu_oi
    Guest

    Re: Czy ptaszniki słoneczne są agresywne??

    Atrax a masz samca czy samice?? I jeszcze jedno czy ktos zauważył żeby one lubiły sie wspinać dla mnie to ważne bo planuje przerobic akwarium, pokrywe z otworami dorobie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •