Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Platus

  1. #1
    frydrych1
    Guest

    Platus

    jak sadzicie czy jest on nie bezpieczny? lubi uciekac? a moze ktos z was zostal ugryziony przez niego? (jakie skutki?) pisze to bo moge go miec po okazyjnej cenie a nie wiem o nim zbyt duzo nie ma dobrych opisow w sieci. najbardziej to zalezy mi na zdrowiu wiec czy ktos z was moze go polecic?


  2. #2
    wodus
    Guest

    Re: Platus

    ja z checia go polecam. nie jest nie bez[pieczny choc agresywny, je i je wiec z tym kłopoto nie ma, ad jak pszczoła robi fajne cieci naprawde polceac i szybko rosnie moj znajomy spzredajen takiego na necie tez go polecam POZDRAWIAM


  3. #3
    k4cp3r8
    Guest

    Re: Platus

    Tez Polecam Tego Pajaka Nie Sprawia Kłopotów I ma wilczy apetyt lecz jest szybki ale ma slaby jad

  4. #4
    chrzanu
    Guest

    Re: Platus

    więc tak:
    na pocztaku byłspokojny ale tylko przez pierwszy dzień w tej chwili agrsywny to nie jest ale jest ruchliwy, siedzi cał yczas pod ziemią i wychodzi tylko wieczorem. a kilka dni temu goniłem go po pokoju gdy uciekł mi przy zraszaniu


  5. #5
    TOXYN
    Guest

    Re: Platus

    Nom ruchliwy to ten pajączek jest mój ciągle łazi po terra. Jeść też je więc większych problemów z nim nie mam raz mi chciał pędzelek pogryźć ale to był jeden przypadek


  6. #6
    frydrych1
    Guest

    Re: Platus

    dzieki bardzo teraz juz wiem ze moge juz go wziac dzieki serdeczne pozdrawiam


  7. #7
    ketnip
    Guest

    Re: Platus

    mam tego pajączka, jak go dostałem był spokojniutki, przeszła u mnie 2 wylinki (samiczka i zrobiłła sie z niej straszna agresorka, to zalezy tez na jakigo osobnika trafisz, ale ogólnie polecam bo bardzo fajny pajączek, dodatkowo info w załączniku jak nie czytałes juz tego ...


  8. #8
    TOXYN
    Guest

    Re: Platus

    chcialem jeszcze dodać że mój ma od 2 wyl połamane nogi a i tak jest rozbrykany:-)
    Teraz właśnei przeszedł kolejną wylinkę i chyba ma już normalne nogi to zobaczymy jak mu będzie odbijać:-)


  9. #9
    GuTi
    Guest

    Re: Platus

    ja mam platusika kochanego ale powiem tak albo moj jest waryyjooot taki straszny albo mnei nie lubi wkazdym bądz razie ja mam strasznego agresora ciagle atakuje jak tylko otworze pudeleczko to postawa obronna a jak pedzelkiem go dotchne to zakazdym razem skacze z zabkami ale i tak jest wspanialy ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •