Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Boehmei

  1. #1
    scur
    Guest

    Boehmei

    Mam pytanie. Nie wiecie jak znosi podróże poczta bohmei. Napewno nie przy takiej pogodzie :], ale jak jest troche cieplej, jakies -2 - 0 stopni.

    pozdr.


  2. #2
    Gryfel
    Guest

    Re: Boehmei

    to tez moze jej niezniesc bo jednak ponizej zera to ciezko dostac zywego ale nie wykluczam ze dojdzie caly


  3. #3
    scur
    Guest

    Re: Boehmei

    Pytam sie, bo jakos nie wieze zeby nagle zrobilo sie +10 stopni :], a wole miec pewnosc.


  4. #4
    chrzanu
    Guest

    Re: Boehmei

    kazdy pajak podróz znowsi tak samo, lepiej teraz nie kuouje przez neta i czekaj do wiosny.


  5. #5
    YogiBear
    Guest

    Re: Boehmei

    no raczej nie bedzie zachwycony heheh moze wyslij hmmm telegramem :P

  6. #6
    scur
    Guest

    Re: Boehmei

    telegramem pff..., a moze w lodowce


  7. #7
    popekjr
    Guest

    Re: Boehmei

    ja ci powiem ze ja zamowilem pajaka i dostalem go zywego przy temp. ponizej 0, doszedl caly i zdrowy i zyje do tej pory. ale jezeli chcesz miec 95% pewnosc ze pajak przezyje to zamow wiosna, albo jak cieplej sie zrobi.


  8. #8
    ziu
    Guest

    Re: Boehmei

    Nie rozumiem czemu nie zamawiacie PKSow? chyba ze nie ma polaczenia to tak. Ale pks jest bezpieczny tak jak PKP a drozszy tylko o 4 zl od poczty. 10 zl

    Pozdrawiam.


  9. #9
    PrzemekB
    Guest

    Re: Boehmei

    ja bym nie ryzykował przy takiej temperaturze, wolałbym zaczekac do wiosny lub przynajmniej ocieplenia,ale zrobisz jak chcesz

  10. #10
    SuperObiś
    Guest

    Re: Boehmei

    Kiedyś zamówiłem samiczkę murinuska. Gdy był wysyłany było ok 10-12 stopni, a w dzień gdy go dostałem (pocztą, bo pks i pkp bezpośrednio nie dochodziły) było -5. Ledwie przeżył. po otwarciu paczki nie reagował na bodźce zewnętrzne, później jakimś cudem polepszyło mu się.Ta lekcja mi wystarczyła. Nigdy nie masz pewności jaka temperatura ci wyskoczy następnego dnia - chyba że ufasz prognozom bo ja nie. Lepiej poczekaj do wiosny.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •