Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rzeźbienie

  1. #1

    Rzeźbienie

    Czym najlepiej rzeźbić steropian na scianke dla agamy brodatej. Słyszałem że np: lutownicą w której zamiast tej zwykłej końcówki daje sie miedziany drucik. Czy to prawda? Proszę o pomoc.


  2. #2

    Re: Rzeźbienie

    Mozna i tak jak piszesz ale mozna tez nozem cieslarskim (chyba tak sie to pisze hehe);p

  3. #3

    Re: Rzeźbienie

    Jeszcze 1 sposob ale trzeba uwazac!! Zapalniczka czy tez zapalkami opalac i styropian bedzie sie topic ale tak jak naisalem trzeba uwazac bo sturopian ztopiony jest bardzo gorocy! i mozna sie tym ladnie poparzyc. pozdrawia


  4. #4

    Re: Rzeźbienie

    Ja używałwm kilka razy zapałek i zapalniczki, ale tak jak napisał Jachyr 1 trzeba uważać nie tylko na poparzenie roztopionym steropianem, ale i na to żeby się nie zapalił. Można też użyć opalarki, z tym, że wtedy nie można rzeźbić małych kawałków ( chyba że jakąś bardzo małą opalarką ). Opalanie ma tę zaletę że utwardza powierzchnię steropianu.


  5. #5

    Re: Rzeźbienie

    ja tez uzywam zpalniczek
    rozwiazaniem sa rekawice i bluza. proponuje przed oplanaiem wyrysowac mniej wiecej gdzie sie chce miec gorki a gdzie dloki bo potem jak ustawisz duzy plomien to mozesz za szybko wypalac i w koncu nie uzyskasz takiego efektu jaki chciales.
    ja za pierwszym razem tylko9 opalalem, za drugim rysowalem ksztalt potem opalalem i poprawilem ewnetualnie skalpelem, z adrugim razem lepiej wyszlo

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •