Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: WYLĘG :D

  1. #1
    kaczi
    Guest

    WYLĘG :D

    dzis wylegly mi sie pajaczki osnownika pospolitego... zostały jeszcze 2 kokony bo samica zlozyla 3 na poczatku myslalem ze sa niezaplodnione jednak postanowilem je zostawic ... noi doczekalem sie teraz mam pytanko czym karmic taki pajaczki po one maja okolo 1mm jak nie mniej chcialem je wypuscic na wolnosc ale jest za zimno


  2. #2
    angelo
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    siema!
    pisze prace licencjacka o pajakach i potrzebne m i sa zdjecia kokonu czy dal bys rade wyslac mi zdjecie lub jeden kokon? oddal bym ci kase za wysylke i czy masz jeszcze ta samice i czy tez mogl bys mi ja wyslac!!

  3. #3
    werni
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    No to gratulacje, nie mam pojęcia czym można takie maluchy paść - jedyne co mi przychodzi do głowy to muszki owocówki. Poza tym nie jestem pewien czy te małe robalki już jedzą, czy nadal zasuwają na mamusinych zapasach.


  4. #4
    kaczi
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    no wlasnie i jeszcze pytanie - czy mamusia ich nie zje i czy one nie pouszkadzaja pozostałyk kokonow (bo ich nie wyciagalem)


  5. #5
    popekjr
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    angelo poszukaj w archiwum posta napisal go robert.p tam sa zdjecia i opis kokonow i nimf, robert.p pisal juz kilka postow odnosnie roznych zagadnien o pajaczkach, w kazdym sa zdjecia i opis, pogadaj z nim to moze pozwoli ci umiescic te artykuly w swojej pracy.


  6. #6
    popekjr
    Guest

    Re: WYLĘG :D


  7. #7
    Maniak
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    Drogi kaczi,

    Mojemu sąsiadowi również się wylęgły młode takie 1mm (nie wiem jakiego gatunku - były 2 kokony a ja nazywam go pokątniak ). Kolega przychodzi do mnie po niedorosłe jeszcze larwy mącznika i wrzuca je na środek tego "zamieszania" które stworzyło się w jego terra. Wtedy cała rodzinka rzuca się na biedną larwę i jest impreza .


  8. #8
    kaczi
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    hehe - sprobuje ale narazie maja jeszcze chyba zoltko bo dupki maja takie wlasnie lekko zolte;]


  9. #9
    SDY
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    Ktos kiedys kupil czarna wdowke niewiedzac jakie to jest male. Polecono mu karmienie jej kawalkiem czulka swierszcza...


  10. #10
    chrzanu
    Guest

    Re: WYLĘG :D

    zapewne takie małe odzywaija sie jeszcze zapsami z jajek. jezeli chciałbyś taki małe karmić to albo muszkami owocówkami, albo posiekanymi drobno mączniakami lub pinkami.
    poczekaj jak troche podrosna. i taj im coś narazie pewnie maja zapasy z jajek.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •