Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Propozycja terra

  1. #1

    Propozycja terra

    Witam wszystkich. Mam zamiar zrobic terra dla zbożówki. Powiedzcie co o nim sądzicie, co zmienić itp. Terra ma mieć wymiary 75x40x40 otwierane od góry z wentylacją boczną. Nie będzie klejone tylko z kątowników. Z góry thx za odpowiedzi!


  2. #2

    Re: Propozycja terra

    Lepsze by bylo otwierane z boku. Nie chodzi tu nawet o stres zwierzat, tylko o to, ze byloby ci latwiej je obslugiwac


  3. #3

    Re: Propozycja terra

    zrobić większe

  4. #4

    Re: Propozycja terra

    Troche wieksze i bedzie git.



    Pozdrawiam>>>


  5. #5

    Re: Propozycja terra

    Terra otwierane od góry jest bardzo wygodne TYlko pamiętaj aby otwierana klapka była odpowiednio szeroka, tzn. żebyś mógł spokojnie wyciągnąć miskę z wodą i spokojnie operwoać tam Fakt wymiary przydałyby sie większe. A co do kątownikw przecież deski same ze sobą możesz skręcać bez kątowników.


  6. #6

    Re: Propozycja terra

    Ogolnie terra wystarczy dla jednego osobnika. Ale jak wiadomo wiecej przestrzeni napewno nie zaszkodzi. A jesli chodzi o otwieranie od gory to swietnie sie sprawdza przy niskich terrariach przy wysokich joz jest problem.

  7. #7

    Re: Propozycja terra

    Sworthy tutaj jest mowa o niskim terra więc nie ma co mówić o wysokim :]


  8. #8

    Re: Propozycja terra

    Tak jak juz koledzy powiedziali wieksze terra jezeli masz mozliwosc. Co do terrariow otwieranych od gory to zgodze sie w 1000% ze jest wygodne jezeli jest niskie. Akurat moje dla lampartow ma 31 cm i bardzo wygodnie mi sie w niem operuje. pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •