Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: genia i aklimatyzacja

  1. #1
    jamaicaman
    Guest

    genia i aklimatyzacja

    witam , no wiec mam zapytanie , 3 dni temu kupilem piekna dorosla geniculate trudno mi stwierdzic ktora to wylika ale jest spora no i od kiedy wlozylem ja do terra 3dni temu caly czas stoi w jednym miejscu ,wogole nie zwiedza terra ani w nocy ani w dzien , ponadto jest bardzo agresywna rzuca sie na wszystko ale to chyba taki charakter , chcialem sie zapytac co moze byc nie tak ,przez 3 dni powinna zaczac sie chyba aklimatyzowac ? dodam ze w terra sa super warunki wilgotnosc ok 80 temperatura 24

  2. #2
    ziu
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    nic jej nie bedzie, tez mialem agresywna rosee i to bardzo agresywna widocznie tak ma i juz, a co do chodzenie to albo pada albo sie klimatyzuje, musialbys napisac wiecej info jak reaguje na bodzce.

    Pozdrawiam.


  3. #3
    morda
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    Geniculaty takie są - rzucają sie na wszystko. Co do aklimatyzacji - różnie. Jeden po miesiącu drugi po 1 dniu się zaaklimatyzuje. Daj jej świerszcza, zobacz czy zje. A co do stanie w jednym miejscu - takie są ptaszniki. Zwykle ciągle stoją w jednym miejscu.


  4. #4
    werni
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    A ja bym poczekał z karmieniem. 3 dni to malutko, poczekaj aż zacznie sobie zwiedzać teren i "znaczyć" pajęczynką. Prawdopodobnie za kilka dni znajdzie sobie ulubione miejsce w terra i wtedy zacznie tam czatować na zdobycz.


  5. #5
    erjot
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    Świerszcz w terra może ją bardziej zestresować. Myśle tak jak werni. Niech sobie najpierw zrobi pajęczynowy systemik wczesnego ostrzegania))))
    POZDRAWIAM

  6. #6
    jamaicaman
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    hmm , oki dzieki za rady ,poczekam troche , a jesli chodzi o bodzce to wlasnie reaguje na nie dosc agresywnie , raczej nie jest ospała

  7. #7
    rastafaq
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    Ja karmilem w ten sam dsien co wrzucalem do terra i skutkow ubocznych niewidze, nie przesadzajcie tak z tym stresem :]


  8. #8
    Gufi
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    Moja tez siedzi 3-4 dni w miejscu nawet sie nie ruszy dopiero jak dostanie cos do żarcia to sie poruszy.Jak skonczy jesc idzie pod szybe czekac na kolejne smakołyki

  9. #9
    PrzemekB
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    bez jaj ze taki mysliwiec jak ptasznik zestresuje sie swierszczykiem , hehe , i co mu sie stanie ?? dostanie urazu psychicznego? dla mnie to bzdura,ja wrzuciłbym mu swierszcza a jak znam geniculaty to go zje z apetytem raz dwa i bedzie ok. kto to wymyslił ze pajak zestresuje sie jedzeniem jak wpusci sie go do nowego pomieszczenia ???

  10. #10
    dekilla
    Guest

    Re: genia i aklimatyzacja

    spoko moim pierwszym ptasznikiem była geniculata one długo się aklimatyzują nawet 2miesiące ale najczęściej po pierwszej wylince w nowym miejscu jest spoko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •