Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Porównanie wylinek

  1. #1
    KnockeR
    Guest

    Porównanie wylinek

    W temacie tym chcę pokazać różnorodność wzrostu ptaszników w zależnośći od gatunku na podstawie czwartej wylinki.

    * Pierwsza wylinka należy do brachypelmy smithi. Emilia, albopilosum, boehmei i inne miały bardzo podobny rozmiar czwartej wylinki więc nie było sensu wrzucać.
    * Druga wylinka neleży do aviculari geroldi. Jest nieźle zmaltretowana ale tylko tą znalazłem w śmietniku ta sama sytuacja wszystkie moje avi taki sam rozmiar wylinki miały L4. Widać żę avicularie są ciut większe w tym wieku od brachypelm.
    * Trzecia wylinka należy do chromatopelmy pająk ten rośnie jak na drożdżach jego 4 wylinka dorównuje wielkościa 7 wylince smithi.


  2. #2
    RAF_AL
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    Az sie zdziwilem ze chromcia taka duza ;0


  3. #3
    KnockeR
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    no wlasnie ja tez sie zdziwilem i postanowilem zrobic taki temat


  4. #4
    Markoś
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    no KnockeR fajnie to ujoles z tymi wylinkami mi sie podoba a co do chromki to naprawde skubana rosnie jak na drozdzach jest naprawde wielka dobra robota mam nadzieje ze innym tez sie spodoba ten post


  5. #5
    SebastianE
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    Jezu ten smithi to jakis kryzel jest Moje wylinki brachypelm po L4 maja gdzieś minimum 1,5 cm ciała (wylinka), a u Ciebie połowa z tego Przy L4 u smithi juz widac jakieś paski na odnóżach czego u Ciebie na zdjęciu nie ma :/


  6. #6
    k4cp3r8
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    Bardzo Dobry Pomysł Gratulacje :]

  7. #7
    chrzanu
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    u mnie hroma L5 jest mniejsza od twojej L4.
    zreszta jak widac zalezy od osobnika.


  8. #8
    esi
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    traktujcie to jako nakreslenie tematu. moeje brachypelmy sa podobnych rozmiarów z tego co widze, chromki mniejsze.


  9. #9
    KnockeR
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    to wszystko zalezy od osobnika Wylinka ktora dalem nalezy do osobnika ktory zjadal tyle ile wrzucilem tydzien temu przestal jesc i dzisiaj zrzucil. Kolejna moja chromcja jest w tym samym wieku i je bardzo malo od jakis 2 tygodni juz nic nie je... wiec pewnie nie urosnie za duzo


  10. #10
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Porównanie wylinek

    A tu szybkość wzrostu P. regalis.
    Czas: trochę ponad pół roku (sierpień - luty).
    Skala: czarna kreska ma ok. 1 cm.



    Ten gatunek to jest rekordzista, jeśli chodzi o wzrost.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •