Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nie zyje ?? pomocy !!

  1. #1
    SKFR
    Guest

    Nie zyje ?? pomocy !!

    no wiec sprawa jest tego typu wczoraj [ 17.03.2005r. ] zauwazylem ze moj kedzior o godzinie 18 przewrocil sie na plecy. Mialem nadzieje ze to juz wylinka bo wlasnie sie do niej przygfotowywal. Ale gdy dzisiaj wstałem [ 18.03.2005r. ] zastalem mojego pajaka w tej samej pozycji co wczoraj ( czy to mozliwe ze nadal przygotowuje sie do wylinki lezac na plecach ?? wydaje mi sie ze nie (

    PS. Jakie sa obiawy przesuszenia ??

  2. #2
    Matt_ns
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    Poczekaj jeszcze jeden dzien, zwieksz mu wilgoć. Byc moze mial jakies komplikacje podczas wylinki i nie wyszedl ze starej i zostal (+)

  3. #3
    Grażynka
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    no bo to jest wylinka...ale prawdopodobnie już z niej nie wyjdzie :| poczekaj jeszcze może da rade...napisz po której jest wylince...

    objawy przesuszenia to drgawki podkurczanie nug pod siebie niezkoordynowane ruchy...


  4. #4
    Opu
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    nierozumiem jednej zeczy i pewnie nie tylko ja. czemu ktos najpierw kupuje sobie zwieządko a dopiero puzniej prubóje sie cos o nim dowiedziec. czemu wiekrzosc początkujących ludzi nie czyta podstawowych informacji o swoich pupilach, te informacje nie są trudno dostępne bo mozna juz kupic ksiażki, internet też istnieje i naprawde jest dosc dużo tego wystarczy tylko zmusic sie do przeczytania. to nie takie trudne.

  5. #5
    Jacekin
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    Albo się przewrócił tylko i nie możę wsatć ja tak już miałem z Kędziorem.


  6. #6
    Norysek
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    Opu o jakie podstawowe informacje Ci chodzi? Ta sytuacja jest dla niego dosc nietypowa, dlatego zadał pytanie. I najważniejsze pytanie po której wylince jets Twoj kedzior?

  7. #7
    Nazar
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    Opu ja tez proponuje poznac podstawowe informacje na temat ortografii


  8. #8
    Awikularia
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    jezeli jest to maluch do 6-7 wylinki, to cos jest nie tak. Jezeli jest to pajak wiekszy (badz dorosly), poczekaj jeczez do jutra (niezwykle rzadko sie zdarza, ze pajaki linieja tak dlgo, ale sie zdarza). Jezeli do jutra nie bedzie zmian, to po pajączku...

  9. #9
    SKFR
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    pajak jest po 6 wylince dzisiaj nawet go nie ruszalem ale nie zmienia pozycji nic a nic lezy na plecach i sie nie rusza ale zauwazylem ze przy jedenj z nog ma troszke pekniety pancerz ale tylko troszeczke ( niewiem nadal co robic no ale nic czekam dalej...

  10. #10
    Jimbo
    Guest

    Re: Nie zyje ?? pomocy !!

    Spróbuj go podmuchać, lekko dotknąć czymś. Jak się nie będzie ruszał to raczej dead.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •