Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dziwny VAGANS

  1. #1
    SpiderS
    Guest

    dziwny VAGANS

    witam!! mój vagans ok L8 po tej włąsnie wylince stał sie bardzo dziwny tzn. na nogach ma plamy takie dziwne przebarwienia a wyrostki do robienia pajęczyny ma kremowe i co dziwne ale pozytywne normalnie je.Co mu moze być


  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: dziwny VAGANS

    a ile mnięło od wylinki?


  3. #3
    Mały
    Guest

    Re: dziwny VAGANS

    A wylinka byla cala, bo na pierwszy rzut oka wyglada jakby zostal mu w niektorych miejscach stary pancerz...


  4. #4
    SpiderS
    Guest

    Re: dziwny VAGANS

    włąsnie cal jest pancerz wszystko jakby norlmalnie przebiegało a od wylinki minelo jakies dobre 10 dni .jesce jedna fotku tu dałem. wiecie moze co to moze być??


  5. #5
    Awikularia
    Guest

    Re: dziwny VAGANS

    Fajne łyse te kadziołki )
    Coz, chyba juz masz takiego pajaka. jezeli sie normalnie zachowuje, je itp., to sie nie przejmuj. I poczekaj do kolejnego linienia. Czasami sie tak zdarza, ze z kokonow wychodza rozne dziwa. W swojej hodowli mam np. A. geniculata (wykluta u mnie), ktora ma pol ciala normalna, a pol inna....

  6. #6
    SpiderS
    Guest

    Re: dziwny VAGANS

    no naszczęscie to tylko vagans ale zajmuje sie juz od 3 lat tymi stworkami i nigdy jesce (dpukac) nie mialem komplikacji wiec moze i z tym pająkiem bedzie wporządku.DZIEKUJE za odpowiedzi na moje zapytanie i POZDRAWIAM


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •