Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: miejsce na terra

  1. #1
    bronek997
    Guest

    miejsce na terra

    mam pytanie, czy światło słoneczne jest niezbędne do życia pająkom i skorpionom ?
    z uwagi na to że zaczyna mi miejsca brakować w pokoju, postanowiłem przełożyć ubrania z szafki do tapczanu a na ich miejsce po małych modyfikacjach szafki (zamiast 3 półek, dwie) włożę 4 terraria. niestety drzwi tej szafki skutecznie uniemożliwiają dotarcie do środka promieni słonecznych, teorytycznie mogę odkręcić drzwiczki, ale wolałbym nie, dlatego że montując w środku 1 żarowkę + termostat skuteczniej utrzymam temperaturę niż przy braku drzwiczek. więc czy pająkom robi rożnicę dostęp do światła ? robale jakie zamierzam tam włorzyć to p.spinifer, b. vagans, b. smithi, p.cambridgei.


  2. #2
    Saurus
    Guest

    Re: miejsce na terra

    A jak z wentylacja?


  3. #3
    chrzanu
    Guest

    Re: miejsce na terra

    w ogóle nie muszą mieć słońca, mas zwszsytko w opisach gatunków, i w FAQ :]


  4. #4
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: miejsce na terra

    niepotrzeba pajaczkom i skorpom dostepu do swiatla dziennego , tez mam pajaczki w szace bez dostepu do swiatla dziennego i dobrze sie rozwijaja .pozdrawiam


  5. #5
    ziu
    Guest

    Re: miejsce na terra

    zadne slonce chcesz je spalic :-)? chyba ze zasloniete drzwiami moglo by slonce dawac cieplo. Ja i tak bym sie bal zeby slonce ingerowalo w jaki kolwiek sposob na moje terraria z pajakami. To nie jaszczorki.

    Pozdrawiam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •