Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Macie problemy z :( zapachem?

  1. #1
    dawid_długoszewski
    Guest

    Macie problemy z :( zapachem?

    Właśnie czy macie problemy z brzydkim zapachem w pokoju i jak je zwalczacie?
    Zastanawiałem sie jagby kupić odświeżacz do powietrza co się włącza do kontaku.
    Mówie od razu że codziennie usuwam kupki i wymieniałem juz chyba z 3 razy podłoże od marca.
    Chodzi mi o korek bo on nieprzyjemnie pachnie szczególnie jak gekon robi mi kupki na niego.Nawet jak go wyszorowałem to i tak "dziwnie"było czuć w pokoju to może nie śmierdzi ale jest dziwny zapach.


  2. #2

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    Ja nie mam żadnego zapachu bo nie mam korka

  3. #3

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    a ja mam korek, ale nie mam zadnego problemu


  4. #4

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    Ja nie używam korka, ale problemy mam owszem - bardzo wali hodowla karmowa myszy... A taki odświeżasz myślę że dużo Ci nie da a jak masz jakieś wrażliwe zwierzaki to może zaskodzić bo to chemia sama


  5. #5
    yelow_man
    Guest

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    ja tez mam ten dziwny zapach w pokoju i niewiem co z tym zrobic

  6. #6

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    To otwórzcie Okno w swoim pokoju i pokoju naprzeciw i nie będzie zapachu ja tak mam i mam świerzość w pokokju

  7. #7
    dawid_długoszewski
    Guest

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    Dobra przewietrzyć można ja ma cały dzień otwarte okno i to samo.A w zimie???!!Przecież nie otworze bo gek zamarznie i woda w akwarium


  8. #8

    Re: Macie problemy z :( zapachem?

    a ja nie mam okna w Pokoju:[ Ale problemow z zapachem tez nie. Na poczatku tylko jak przynioslem z lasu podlorze dla legusia bo smierdzialo-pachnialo samym lasem ale teraz juz jest dobrze.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •