Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

  1. #1
    Matt_ns
    Guest

    Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    Dzis rano zagladalem do swojej hodowli i zauwazylem ze nie ma mojej parahybany L1, wczoraj o godzinie 23 jeszcze byla. Porozstawialem 8 pojemniczkow po calym pokoju. Jak myslicie. Jest sens czekac czy juz moge zrezygnowac i zakonczyc poszukiwania ?
    Pozdro...

  2. #2
    sigsauer
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    Będzie ciężko, ale ...... musisz szukać. Jak wyszła ??? Z jakiego pojemniczka nawiała i którędy ???!!!!
    Jednak mam dobrą metodę na swoje "przedszkole"!!! Pojemniczki po kliszach i na mocz trzymam dodatkowo w małym faunabox'ie...


  3. #3
    SHERON
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    Sądze że są małe szanse na znalezienie pajączka gdyż jest to L1 i jest to malutki i słaby pajączek.Jednak nie rezygnuj może znajdziesz.Ja podbnie jak kolega czymam przedszkole w faunaboxie w pojemniczkach.

  4. #4
    Matt_ns
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    No byla to moja wina. Zwial przez dziury ktore zrobilem na pokrywce od pojemnika na mocz. Nie sa one znowu tak duze. Pozostale pajaki L1, L2 tez siedza w takim pojemniku i jakos uciekac/wyjsc im sie nie chce. Teraz dziury w kazdym pudelku zakleilem tasma klejaca i na bocznych sciankach porobilem malutkie dziureczki. Pozdrawiam.

  5. #5
    Matt_ns
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    No zobaczymy co z tego bedzie. Poczymam pojemniczki z tydzien, codziennie bede sprawdzal. Jak nie wyjdzie nic z tego to niestety... Moze znajdzie sie za 2 lata, wyjdzie zza szafy taki wielki :P

  6. #6
    Matt_ns
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    Znalazl sie ))) Chyba brakowalo mu plci przeciwnej czyli mnie i okazalo sie ze spal razem ze mna :P Znalazlem go pod kordla :P Pozdrawiam wszyskich.

  7. #7
    ketnip
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    piszesz że nie twoje wina, a czyja?, zrobiłes za duże otwory wentylacyjne, a tak wogóle to parahybany są skłonne do ucieczek


  8. #8
    Matt_ns
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    Ketnip ale ja napisalem "No byla to moja wina" Przeczytaj jeszcze raz

  9. #9
    SDY
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    Ale Matt_ns podziwiam twoj wzrok. Taka malutka mroweczke dojzales:P Przeciez parahybanka ma z 0,5 cm L1... I jej nie rozgniotles!
    Pozatym co jak co, ale takiego maluszka bym w pissbox'ie nie trzymal...


  10. #10
    ketnip
    Guest

    Re: Lasiodora Parahybana L1 - ucieczka

    sorry Matt_ns, faktycznie źle przeczytałem, moja wina, pozdrówka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •