jestem tego samego zdania ale wiesz no chyba raz na pol roku moge bo sobie wziasc na rece na 5min albo kolozyc na biorku zxeby sobie pochodzil ja czaje o co Ci chodzi i nie martw sie mam pajaczka sie nim nie bawie i nie mam zamiaru

pozdro