jestem tego samego zdania ale wiesz no chyba raz na pol roku moge bo sobie wziasc na rece na 5min albo kolozyc na biorku zxeby sobie pochodzilja czaje o co Ci chodzi i nie martw sie mam pajaczka sie nim nie bawie i nie mam zamiaru
pozdro
jestem tego samego zdania ale wiesz no chyba raz na pol roku moge bo sobie wziasc na rece na 5min albo kolozyc na biorku zxeby sobie pochodzilja czaje o co Ci chodzi i nie martw sie mam pajaczka sie nim nie bawie i nie mam zamiaru
pozdro