Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Geniculata,choroba??

  1. #1
    jamaicaman
    Guest

    Geniculata,choroba??

    witam serdecznie , mam zapytanie mianowicie zauwazylem ze u mojej dorosłej juz samicy A.geniculata łuszczy sie jakby skora z włoskami na odwłoku i robi sie goły jasny placek , mialem tak kiedys u vagansa to prawie calkowicie goły i łysy mial odwłok po pewnym czasie , czy to moze byc spowodowane ???,prosze o pomoc dzieki

  2. #2
    Mysza1983
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    nie jest to choroba, to mjejsce po wyczesanych włoskach z odwłoka, jaknajbardziej normalna rzecz


  3. #3
    jamaicaman
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    hmm nie sadze ,bo jak widze to pająk ma włoski oraz skóre czarna na odwłoku i jakby wyczesywał to wypadałyby tylko włoski a nie skóra do gołego placka ?? (hmm tak mi sie wydaje przynajmniej)

  4. #4
    Obcy
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    masz racje....... tylko ci sie wydaje


  5. #5
    chrzanu
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    jak mówi mysza, pajak sie czyms denerwował i zaczął "pylic" włoskami :P
    ale spokojnie, odrosna mu przy wylince.


  6. #6
    Mały
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    a moze pajak jest przed wylinka ?? :>


  7. #7
    Animal
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    A ja bym na twoim miejscu sprzedał pająk komuś kto się zna na pajakach.


  8. #8
    tomi18
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    witam

    Posiadam Geniculate l13 jest teraz zapłodniona i pewnego dnia wrzucilem jej pełno świerszczy do terrra i też się wyczesała ale po wylince będzie jak nowa :]]]

    pozdro


  9. #9
    TerrarystaTerrorysta
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    Zeby sie poznac, trzeba je troche pohodowac, czyz nie? A poza tym to nic dziwnego, ze jamaicaman sie martwi. Co innego znac teorie, co innego zetknac sie z praktyka. Wiec twoj komentarz jest mocno nie na miejscu.

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Geniculata,choroba??

    Coz, pajak nie sciera sobie odwloka wraz ze skora. A ze A. geniculata nalezy do pajakow wyczesujacych wloski parzace... Niektore ptaszniki chodza takie "łyse" prawie od linienia. A jak twoj pajak jest czarny pod wloskami, to znaczy ze zbliza sie linienie. Nie martw sie, to nie choroba, to zwykly proces. Aha, ja tak dodam juz na wyrost - jak ci sie pajak polozy na plecach i bedzie tak lezal kilka godzin, to go nie wyrzucaj przypadkiem. Nie zdycha, tylko linieje. Byc moze to wiesz, ale wole dmuchac na zimne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •