Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

  1. #1
    Baku
    Guest

    Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    http://terrarystyka.com.pl/forum/vie...=138357#138357

    odrazu mówie ze moze mnie tam troszke poniosło zabardzo ale jestem jakiś nadpobudliwy , a wczoraj miałem złydzień :[


  2. #2
    TerrarystaTerrorysta
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraz

    Hmmm... Nie dziwie sie, ze sie wkurzyles. Masz duzo racji, aczkolwiek niektore detale sa nieco niescisle. Ale nie mam ochoty sie teraz w to wdawac. Ogolnie jestem z toba.

  3. #3
    cyclosternum
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraz

    no chyba rzeczywiscie cie poniosło co do chorób pająków to sie zgodze przecierz kazdy organizm wielokomurkowy choruje i ma jakies wady genetyczne a wady genetyczne są chyba uznawane jako choroba??


  4. #4
    tasiemiec
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    a ja tak troche z innej beczki, baku prosze napisz ze Ty masz dysortografie???? bo takich bykow jakie robisz nie moge naprawde zrozumiec "na swoj chlopski rozum", kazdy popelnia bledy ortograficzne ale u Ciebie to juz chyba delikatna przesada ze ktos moze tak bardzo nie znac pewnych wyrazow np. "horoba" czy w aukcjach na allegro "durze" ptaszniki czy "terz", nie bierz tego do siebie ale jakas znajomosc ortografii wymagac chyba trzeba :/

  5. #5
    cyclosternum
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    nie czepiaj sie baka chłopak sie zdenerwował i sie pewno spieszył no i stąd te błędy


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    Ja sie do Baku juz przyzwyczailam. To jedyny facet z dysortografia, ktorego juz nie poprawiam. Pisze za to bardzo ciekawe rzeczy.

    Coz, urbanie (wiem, ze czytujesz takze nasze forum), musze cie rozczarowac. Pajaki choruja - jak wszystkie zywe organizmy na swiecie. Co prawda rzadko, ale jednak. Plesnienie pajakow to tez jest choroba. Ptaszniki miewaja nowotwory - niezwykle rzadko, ale jednak. Niektorych chorobsk pozbywaja sie wraz ze starym oskorkiem - no, wiekszosci. Rzadko tez udaje sie wyleczyc ptasznika. Choroby tych pajakow jeszcze nie zostaly dokladnie zbadane, ale juz sie sporo o nich wie. Aby nie byc goloslowna:

    K. Kovarik, Chov sklipkanu, 2001, s. 28-30;
    F. Kovarik, Sklipkani, 1998, s. 26-27;
    L. Klatil, Sklipkani krasavci s chlupatyma nohama, 1998, s. 34-36;
    G. Stadler, Vogelspinnen, 2000, s. 19-20.

    Wiecej nie chce mi sie grzebac w ksiazkach. Baku, mozesz mnie zacytowac na terrarystyce ;P.


  7. #7
    Baku
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraz

    1 komórkowy terz


  8. #8
    Baku
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    nie moge bo zamkną posta :P:P:P

    dzięki za ciepłe słowa :P:P:P


  9. #9
    sigsauer
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    Heh widzę Baku, że teraz tu jest jazda!! I bardzo dobrze. Kiedy ciężar argumentów troszeczkę przytłoczył naszych oponentów - "wyszli tylnymi drzwiami" - zamkneli wątek. najlepszy sposób, żeby przyznać się, że niezawsze ma się rację, a moim zdaniem to żaden wstyd. Człowiek uczy się całe życie.

    Do Awikularia: Chyba kiedyś współpracowałeś w tym serwisem? Pytam z czystej ciekawości...


  10. #10
    Baku
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    niezaczynajmy " wojen " z serwisami bo poco , to niczemu i nikomu nie słuzy , hodzi mi o sam wątek i jego przebieg , nie ma znaczenia na jakim jest serwisie ..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •