Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

  1. #1
    smithimen
    Guest

    Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

    Kupilem P. cambridgeia, mam go juz 3 dni, ciekaw jestem kiedy zacznie robic pajeczyny, jest to L2 i szykuje sie do kolejnej, z gory dzieki za odpowiedz

  2. #2
    Chomik
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

    Jak mu sie zachce Moj L1 zrobil po 4 dniach na podstawie patyczka do uszu =p

  3. #3
    S m i t h
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

    Mój L3 prawie wcale nie zrobił :/ tylko troszke wzmocnił podstawe kory tzn przymocował pajęczynką do podłoża i tyle


  4. #4
    tomi18
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

    Witam

    Mam P. cambridgeia już prawie rok jest po l8 i pajeczyny kładziemi zawsze przed wylinką po wylince nie wiem co się dzieje z tymi pajaczynami poprostu znikaja :]]]


    pozdro


  5. #5
    kak
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

    cambridgei nie zawsze robią pajęczyny, to zalezy od osobnika (moj mlody robil - ale gniazda oblepione torfem, a dorosla samica robi tylko do posilku), generalnie psalmopoeusy robia jej duzo mniej niz ptaszniki afrykanskie czy np chromatopelma.


  6. #6
    THX
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajec

    Sproboj mu wlozyc jakis kawalek patyka lub kory, to powinien je oplesc pajeczyna. Ja mialem podobnie gdy byl w malym pudelku po kliszy, wogole nie robil pajeczynki. Dopiero po przeniesieniu do troche wiekszego pojemnika i wlozeniu patyka zrobil sobie zawalisty domek z pajeczyny (2 wejscia, jedno od gory jedno przy ziemi - sposob typowy dla cambridgei).

  7. #7
    smithimen
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajec

    Ja dałem mu jeleni róg, ma tam dużo do miejsca do popisu, ale ten róg jest mały, ale bardzo zawily, tak patrze to zauwazylem ze na torfie zaczal robic jakas pajeczyne;] Zobaczy sie co bedzie dalej

  8. #8
    THX
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajec

    Zobaczysz ze stworzy naprawde ciekawa konstrukcje. Tylko wtedy niestety nie bedziesz go widywal za czesto

  9. #9
    smithimen
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajec

    zauwazylem, ciezko jest go obserwowac, co chwile gdzies lazi ale za to jest aktywny;]

  10. #10
    chrzanu
    Guest

    Re: Ile trzeba czekac, na zrobie nie przez cambridgeia pajeczyny

    jak mu sie zachce to zrobi. co to za pytanie ?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •