Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: "Ulepszacze" pokarmu.

  1. #1
    ponczos
    Guest

    "Ulepszacze" pokarmu.

    Obiło mi się ostatnio o uszy na tym forum, jak ktoś pisał że dodaje do karmy dla mączników i świerszczy jakieś "coś" wzbogacające wartość odżywczą (nie mówię o chemikaliach). A Wy dodajecie do coś do jedzenia?? Jeżeli tak to co??


  2. #2
    kak
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    witaminki z pewnoscia, ale to sie stosuje u gadów, a nie pająków.


  3. #3
    SuperObiś
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    Słyszałem o kolesiu który nakarmił świerszcze jakimiś witaminkami, a następnie te robale dał swojemu ptaszorkowi. Niestety jego pupil tego nie przeżył...

    To opowieść typu 'usłyszana od znajomego znajomego' czyli nie z pierwszej ręki, wiec nie wiem ile w tym prawdy. Ja osobiście wole nie ryzykować. Chociaż jak znajde w sobie troche ochoty to poeksperymentuje na jakiś tanich pajączkach.

  4. #4
    Mysza1983
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    ja moim daje zróznicowany pokarm, w diecie są np: modliszki, karaczany, swierszcze mączniaki, zofobasy, szarańcza, noworodki mysie i szczurze, gekony,
    i mysle że to wystarzy :-]


  5. #5
    Neki
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    "czasem Wlimy z kolega gruche do glownego zbiornika "


  6. #6
    Neki
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    Zarcik osobiscie nic im do jedzonka nie dodaje


  7. #7
    Atrax
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    Co do witaminek, to raczej bym nie podawal... w sumie wiadomo, ze co za duzo, to niezdrowo. A bez znajomosci "maszynerii" zwierzaka, lepiej tego nie robic. Urozmaicanie pokarmu powinno byc w zupelnosci wystarczajace.


    Moje jada na malo urozmaiconej diecie... ale niedlugo zrobi sie cieplo, to sie to zmieni.


  8. #8
    robert.p.
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    ja dobrze karmie swierszczyki.Warzywka,otręby,płatki TROPICAL dla rybek.Mają witaminki więc mysle że są ok.


  9. #9
    SławekS
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    Ostatnio wpadłem na taki "genialny" pomysł żarcie dla rybek +witaminy
    godzinę temu skończyłem zbierać trupki z pojemnika (tak na moje oko z 80% padło).
    Wracam do musli i zieleniny.
    p.s Pająkom jakoś nie robi różnicy co jadł obiad


  10. #10
    robert.p.
    Guest

    Re: "Ulepszacze" pokarmu.

    Karmie swierszcze w ten sposób od 4 lat,hoduje kilkanascie tysięcy szt miesięcznie.
    Nie zauważyłem żeby coś było z nimi nie tak.Pokarm dla ryb jest wysokobiałkowy i witaminizowany,ale nie daje sie go dużo,jedzą-rosną i wszystko jest ok


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •