.. to moze nie wysylac pajaczkow, tylko list polecony z informacja, ze mamy takowe do zagospodarowania - ciekawe co z nimi zrobia (my oczywiscie bedziemy zywo zainteresowani ich dalszym losem)
Jezeli nie odpowiedza, to bedziemy mogli ich w prasie oszkalowac, ze robia zamieszanie, a gdy dochodzi do czynow - brak odzewu.