-
Re: Raport salamandry
.. to moze nie wysylac pajaczkow, tylko list polecony z informacja, ze mamy takowe do zagospodarowania - ciekawe co z nimi zrobia (my oczywiscie bedziemy zywo zainteresowani ich dalszym losem)
Jezeli nie odpowiedza, to bedziemy mogli ich w prasie oszkalowac, ze robia zamieszanie, a gdy dochodzi do czynow - brak odzewu.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum