Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!! <-------Allegro !!!!!!!

  1. #1
    Mullenflip
    Guest

    ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!! <-------Allegro !!!!!!!

    Witam słyszałem ze czarna wdowa to chyba najniebezpieczniejszy pająk i jego ukąszenie prowadzi do śmierci a jakiś koleś trzyma sobie go na ręku malo tego wystawił go na allegro co wy na to ????????

  2. #2
    Mullenflip
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    podaje jeszcze linka na tą aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48531361

  3. #3
    Black Flame
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    Zarzuć linkiem. Czarne wdowy zabijają jak odpowiednio wcześnie nie podasz surowicy. Same w sobie agresywne nie są ale często chowają się do butów. Potem ty taki but wkładasz, czarna jest zgniatana i zaczyna atak...


  4. #4
    daf
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    Ale masz zapłon... Juz dużo osób na forum ma wdówki i biorą je na ręce i żyją.


  5. #5
    Black Flame
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    BTW: To mi na czarną wdowę nie wygląda... chyba że samiec...


  6. #6
    Opu
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    oj wądpie żeby coś takiego mogło zabić człowieka ;/ mi się wydawało ze to jest troche wiekrze czarne i włochate tak sobie ją wyobrażałem :P

  7. #7
    Black Flame
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    Większe? Tak. Czarne? tak z kropka na karapaksie. wlochate? nie.


  8. #8
    _andros
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    kurde,ten pająk wygląda troche dziwnie albo to samiec albo kolo porostu ściemnia

  9. #9
    ir3k
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    http://arachnea.pl/index.php?option=...d=158&Itemid=# poczytaj, pisze tu troszke o czarnych wdowach + zdjecia, moim zdaniem o ile na zdjęciu nie znajduje sie samiec, osobiscie nie widziałem zdjec samca, to raczej nie wdowa ???? poczekamy jeszcze na opinie innych


  10. #10
    djtommi
    Guest

    Re: ----------> CZARNA WDOWA BCM!!!!

    ludzie posprawdzajcie nawet aarchiwum bylo tego troszke. to ejst czarna wdowa ale nei ten najbaridzje niebezpieczny gatunek. bo gatunkow potocznie nazywanych czarnymi wdowami jest pare.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •