Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ucieknie czy nie ucieknie?

  1. #1
    fat_bart
    Guest

    Ucieknie czy nie ucieknie?

    Witam forumowiczów! To mój pierwszy post tutaj, proszę o wyrozumiałość
    Przymierzam się do kupna ptasznika> Grammostola rosea L2 na dniach
    Na przyszłość już sie powoli nastawiam i mam akwario-terrarium - no i mam pewne pytanie z tym związane> ma ono 25 cm wysokośći, myśle że bedzie wypełnione na ok. 3-5 cm włóknem kokosowym. U góry połowa akwarium jest zaszklona, druga połowa jest pusta > czy pająk jak już dorośnie ma jakieś szanse na wydostanie się przez tę wolna przestrzeń? czy bede to musial jakos zakryć?

    pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

  2. #2
    Yeter
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    Wydostanie sie prędzej niż myślisz. Musisz załozyć siatkę.


  3. #3
    ponczos
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    Wydostanie się na 100%, obojętnie jakiej będzie wielkości, a tak przy okazji, jeżeli kupujesz G. rosea po L2 to ten akwa-terra-pojemnik schowaj na 2 lata do piwnicy bo Ci się na nic nie przyda. ) Kup sobie coś co szybciej rośnie (np. P. platus), bo Cię będzie roznośić z niecierpliwości. )

  4. #4
    SzTeQ
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    Dokładnie z terra ma racje po pierwsze ucieknie, po drugie "zgubi się" bo jest zdecydowanie za duże.


  5. #5
    fat_bart
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    wiem że narazie mi nie będzie potrzebne i pajączek będzie żył w małym pudełeczku, ale już powoli sie zabezpieczam :P ok a po ilu wylinkach będe mógł pajaczka włożyc do tego mojego terra-akwarium? ma wielkość 35 cm x 22 cm - wysokosc - 25 cm

    Pozdrawiam

  6. #6
    koli
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    conajmneij L9 a u gramastoli to jest kwestia okolo 5-8 lat :|.

  7. #7
    Atrax
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    No troszke sobie poczekasz. Moze nie do przesady. Ale pajak, ktory ma z 4-5cm ciala moze juz spokojnie siedziec w troche wiekszym terrarium.

    Na poczatku rob to, co inni :] Czyli pudeleczko po moczu, pudelka po kliszy. Starczy w sam raz.


  8. #8
    fat_bart
    Guest

    Re: Ucieknie czy nie ucieknie?

    dzieki za odpowiedźi
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •