Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

  1. #21
    moolek
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Wiesz co śmieszysz mnie !! Twoja odpowiedź jest bez sensu... Po co mialbym robic dym jak cos zamowilem i przyszlo okej... Ale nie przyszło !! A na gg mi wypisujesz ze ktoś wcześniej ci sprzedał te pająki pod tymi nazwami... Wiesz co raczej to wszystko sie siebie nie trzyma !! A kase wysłałem na drugi dzień ( skan dowodu wpłaty moge udostępnić) tak samo jak archiwum gg gdzie mnie zapewniasz ze to te pająki i ze przyjda cale i zdrowe ! :| Koleś jak nie znasz sie na pająkach to sie zajmij może chomikami co ? tam jest mniej gatunków....

  2. #22
    moolek
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Uwaga nowość !!
    Push_me stwierdził, "że te pająki pakował kto inny !
    NIe były u niego w domu i ich nie wysyłał ! "

    AAAAAaaa i pająki wysłał w poniedziałek 28,04 tylko ciekawe czemu k... stempel jest 28,04 i pajaki dotarly do mnie przed wczoraj co ? ;/ Dziwne....

  3. #23
    Push_me
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    moolek jednoczesnie gada zemna na gg i pisze bzdury na forum.0 porozumienia i zrozumienia mnie.Moze wszyscy tak bedziemy robic zamowimy pająka np. smithi a fotke damy kedziora ... no niech sie sprzedający glowi jak sie wytlumaczyc a my tym sposobem bedziemy miec smithi i odzyskane pieniadze tak jak to chce teraz moolek :/

  4. #24
    Atrax
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Moolek - skoro jestes niezadowolony, to odeslij Push_me pajaki, a on powinien w takim razie zwrocic Ci pieniadze lub odeslac Ci pajaki, ktore zamawiales.
    Chyba, ze to Push_me mowi prawde. Ja tam szczerze mowiac nie wiem. Obiektywnie osadzajac, nic ani o jednym ,ani o drugim z was nie moge powiedziec.
    Wiem tylko, ze skoro uwazasz, ze zamowienie, jakie do Ciebie doszlo jest inne, niz to, ktore chciales, to zanim ostatecznie powiesz o kims, ze jest oszustem, to powinienes sie z ta osoba skontaktowac przynajmniej w celu uiszczenia "odszkodowania". Ja bym tak zrobil. Szkoda sobie i komus psuc opinie dla kilku zl, jezeli nie mamy pewnosci, ze naprawde nas oszukal. Sprobuj zalatwic to pokojowo... no chyba, ze bedzie sie wypieral i odmawial odeslania pieniedzy/prawdziwego zamowienia. Wtedy bedzie mozna dopiero cos jednoznacznie okreslic i wpisac goscia na "czarna liste".


  5. #25
    Atrax
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Nie Push. Tak byc nie moze, ze on bedzie mial pajaki, a Ty stracisz kase. Jezeli kolega jest niezadowolony z transakcji, to musi odeslac Ci towar, a Ty jemu pieniadze i na tym powinna sie Wasza znajomosc skonczyc.


  6. #26
    winiok
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    To ja sie teraz wypowiem, przeprowadziłem z moolkiem wiele transakcji i nie wierzę, że mógłby zrobić coś takiego! To nie w jego stylu ! Push_me dogadaj sie z moolkiem. Sorry ale to ty powinieneś być pewny tego czym handlujesz i dopilnować, żeby wszystko było okej a z twojej wypowiedzi wynika ze nie jestes pewien niczego co dotyczy tych pająkow ! Argumenty moolka są bardziej przekonujące przeciwko twojemu brakowi argumentów i zgrywaniu niewinnej owieczki... PRECZ Z OSZUSTWEM !


  7. #27
    moolek
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    To ja jeszce dorzuce od siebie dzisiejszą rozmowę z Push_me... Sorry za moje słowa ale nie lubię jak mnie ktoś wyzywa... =/

    http://www.moolek2.prv.pl/archiv.html

    Miłej lektury...

  8. #28
    robert.p.
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Fajnie sie panowie zabawiacie,ech szkoda słów.
    Może wasz wiek was tłumaczy ,ale bez jaj.Jak nie potraficie handlować to się do tego nie zabierajcie.To co robicie jest przerażające,i nie myśle ustalać kto ma racje.


  9. #29
    moolek
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Robert.p to jak dojśc z takim człowiekiem do porozumienia ktory jak mu mowie ze chce zwrot 70 zł to on mi mówi ze głupi jestem i ze nie ma... łatwo mówić... łatwo to sie patrzy z boku...

  10. #30
    Atrax
    Guest

    Re: Zobaczcie co zamowilem... a co dostalem ! :( wrrr

    Ja na razie zamykam ten watek. Jest za wczesnie, aby powiedziec, ktory z panow tu ma racje.
    Moolek powinien odeslac Push_me pajaki, a on z kolei zwrocic mu pieniadze.
    O oszustwie bedziemy mogli powiedziec dopiero wtedy, gdy Push_me nie odesle pieniedzy.
    Wiadomo, ze i moolek i Push_me maja swoich znajomych, ktorzy na pewno beda probowali napisac, ze i jeden i drugi to sprawdzeni hodowcy i handlarze, a nie o to przeciez chodzi, zeby wysluchiwac argumentow ich znajomych.

    Zamykam watek, tym czasem poczekamy na ostateczne rozwiazanie sprawy.
    Pozdrawiam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •