Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: ulubiony gatunek

  1. #1
    bartek fun
    Guest

    ulubiony gatunek

    Witam.
    Chciałem zapytać jaki pająk jest uznawany za najlepszego myśliwego.(jego polowania dostarczaja dużo wrażeń)
    dzięki


  2. #2
    Atrax
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    Kazdy... bo kazdy podczas polowania zasuwa szybciej, niz wynosi mozliwosc Twojej reakcji.


  3. #3
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    dla mnie H.hercules fajnie zabija


  4. #4
    Atrax
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    Jesli chodzi o moje pajaki, to najwiekszym inwalida jest dorosla samica P. regalis, ktora nie wiedziala, jak tu sobie dac rade z karaczanem ;] Po kilku dniach zycia w symbiozie, "skapowala", zeby odwrocic go i zaatakowac miekka strone ciala.


  5. #5
    Murinusek
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    Tomek_Nie a jak poluje H.hercules? jest jakas roznica niz w przypadku innych gatunkow ptasznikow?:>


  6. #6
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    hehe wielkiej roznicy niema ale mi sie podoba jak podziemne ptaszniki wciagaja do nory zwoje ofiary o to mi chodzilo


  7. #7
    Murinusek
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    aaaaaa na poczatku troche nie zrozumialem o co chodzilo, ale teraz spox...ja nie mialem jeszcze przyjemnosci posiadania pajaka podziemnego, wiec niestety nie wiem jak to jest(( zazdroszcze...ale moze cos niedlugo zakupie, wszystko zalezy od grubosci mego portfela


  8. #8
    sskin
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    mi się podoba jak p.cambridgei poluje


  9. #9
    maze
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    mi sie podoba polowanie mojej a.metaliki...


  10. #10
    k4cp3r8
    Guest

    Re: ulubiony gatunek

    a MI mojego Murinusa Jak dostal swojego pierszego swierszcza to sei razem z nim turlal obrocili sie tak pare razy fajnie bylo popatrzec ;d

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •