Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

  1. #1
    princeyo
    Guest

    B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    Byłby to mój pierwszy pająk...
    Zrobiłbym terra 30x30x30 w tym wlukno kokosowe wilgotne,kryjowka i miseczka z wodą + termometr z higrometrem czy jak to sie pisze


    ps. można hodować pająki dzdzownicami własnej hodowli ? ;p


  2. #2
    PrzemekB
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    A w jakim wieku chcesz kupić? Bo jak maluszka to terra Ci nie będzie potrzebne w ogóle na początku i przez kilka - kilkanaście miesięcy...a co do pająka to polecam na początek też P.cambridgei ... jest szybki ale przy zachowaniu ostrozności będzie ok,ne ma silnego jadu.Jak kupisz małego to będzie jak najbardziej ok.I tak niedługo po pierwszym pająku kupisz następnego ... wiekszośc ludzi Ci tak powie


  3. #3
    princeyo
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    ja bym chcial jak najwolniejszego i taki który jest wlaśnie wolniejszy i spokojny ze nie jest agresywny itd.


  4. #4
    PrzemekB
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    To jeśli dysponujesz gotówką kup smithi i albopilosum, i będziesz zadowolony.Jak kupisz jednego to i tak za jakiś czas kupisz następnego,każdy Ci to powie.Ale poczekaj ludzie napiszą Ci jeszcze pare gatunków.


  5. #5
    princeyo
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    Czytałem że Kędzior jest bardzo płochliwy :/ jest jeszcze jakis pająk który nie jest ''aż" tak strasznie płochliwy i zeby byl dla amatora ?? ;p


  6. #6
    Markoś
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    moim zdaniem brachypelmy, grammostole sa najlepsze dla amatorow wiec mozesz sobie cos wybrac fajnego


  7. #7
    Markoś
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    aha jest jeszcze wiele innych pajaczkow dla poczatkujacych wystarczy poszukac i poczytac ich opisy zycze udanej hodowli


  8. #8
    SDY
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    Plochliwy, nieplochliwy. Zalezy od osobnika. Moj jest plochliwy tylko jak go zaczne poganiac. A i wtedy nie biega tylko pooooowoli przesow sie dalej. Bardzo spokojny, fajny pajaczek z ktorym mozna sie "pobawic":P


  9. #9
    PrzemekB
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    SDY ma racje ... czasem tez pająk jest płochliwy bardzo mocno ... a za miesiac jest juz spokojny i trudno go sploszyc


  10. #10
    Jampel
    Guest

    Re: B.Smithi czy Kędziorek - dla mnie

    Moj pierwszy to byl Brachypelma albopilosum x2. Ale niedlugo pozniej dochowalem sie Nhandu colloratovilosum (bardzo ladny i fajny i niemam z nim zadnych problemow) oraz skorpionika Babycurusa jacksoni. A za tydzien jak tylko mi kasiorka splynie to ide pop nowe zwierzaki. To chobby uzaleznia :>


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •