Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: prośba o wyseksowanie

Mieszany widok

  1. #1
    Maniak
    Guest

    Re: prośba o wyseksowanie

    Jak dla mnie samiec. Nie wiem gdzie tam widzicie fałdkę. Wienio włącz tryb makro w aparacie i daj coś lepszego.


  2. #2
    Jimbo
    Guest

    Re: prośba o wyseksowanie

    Też mi wygląda na samca. Jakbyś mógł dokładniej ująć to miejsce to by było fajnie (załącznik).

  3. #3
    bolex
    Guest

    Re: prośba o wyseksowanie

    Samiec !
    Na 100%!


  4. #4
    kuba66643
    Guest

    Re: prośba o wyseksowanie

    Ja dalej podtrzymuje moje zdanie ze samiec


  5. #5
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: prośba o wyseksowanie

    Ja sie zgadzam z tymi co twierdzą , że to samiec .


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •