Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Pudełko?

  1. #1
    szuman
    Guest

    Pudełko?

    Czy pudełko do moczu nie będzie za duże dla pajączka L1??


  2. #2
    OlekL
    Guest

    Re: Pudełko?

    Dla kędziora dobre, dla blondi za małe, dla fasciatum za duże, cambridgei od nich padają , m.robustum l1 po wsadzeniu do takiego pojemniczka zrzuca nagle 5 wylinek i juz masz megaphobeme po l6 ....a tak na poważnie to dla wszystkich dobre, dla mniejszych i średnich gatunków jednak lepszy "kodak"


  3. #3
    morda
    Guest

    Re: Pudełko?

    Dokładnie - lepsze śa pojemniki po kliszy, aczkolwiek dla młodych nadrzewnych polecałbym bardziej pojemnik na mocz - mają możliwość zbudowania większego gniazda. Jak taki nadrzewny zbuduje coś w pudełku po kliszy to nic tam nie widać, a tak miałbyś jakąś kontrolę.


  4. #4
    szuman
    Guest

    Re: Pudełko?

    Do jednego pudełka chce włożyć geniculate a do drugiego chromke. Nie będzie za duże? wiem że to nie są nadrzewne ale wydaje mi się żę będzie si! a co wy sądzicie?


  5. #5
    garo
    Guest

    Re: Pudełko?

    Nie bedzie tak zle da sobie rade tym bardziej ze raczje sie go karmi pinkami ktore sie rozgniata wiec nie bedzie mial problemu z upolowaniem pokarmu jak mu je rozgnieciesz i wtedy moze siedziec tam




    pozdrawiam garo

  6. #6
    Maniak
    Guest

    Re: Pudełko?

    Pudełka na mocz są najlepsze. Ja je stosuje do wszystkich małych pająków i wbrew temu co poniektórzy piszą nie mam ŻADNYCH problemów. Dla geni będzie dobre bo to ruchliwa bestia, a dla chromki bo robi fajne sieci nawet jako L1.

  7. #7
    sskin
    Guest

    Re: Pudełko?

    Dokładnie jak mówi Maniak!!
    Co wy macie do pojemnika na mocz? Bez przesady moim zdaniem dla pająka wcale nie będzie lepsze od kliszy [bo niby czemu??] a dla właściciela będzie nawet lepszy jak będzie widział że jego pająk spaceruje po pojemniku :P


  8. #8
    Mariusz
    Guest

    Re: Pudełko?

    ja tam sie nie spiesze z przekladaniem pajaczkow do wiekszych pojemnikow. pojemnik po kliszy zajmuje mniej miejsca a pajaczek czuje sie w nim lepiej, ale jezeli ma ktos taki kaprys, to mozna w pojemniku na mocz i tez mu sie krzywda nie stanie


  9. #9
    princeyo
    Guest

    Re: Pudełko?

    a pajączka smithi L2 to w czym trzymac i w po ilu wylinkach go przeniesc do wiekszego (jakiego?) pojemnika ??


  10. #10
    sskin
    Guest

    Re: Pudełko?

    jak chcesz go obserwować bez ciągłego otwierania pojemnika to ja bym włożył do pojemnika na mocz i do 5-6 wylinki można tam go trzymać.. później przełożyłbym do pojemnika po sałatce...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •