Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: problem z kończyną

  1. #1
    Yaguarundi
    Guest

    problem z kończyną

    witam, moja geniculata obecnie L5, stracila noge, po pierwszej wylicne troche jej odrosla, ale nie chodzila na niej, pozniej po dwoch wylinkach odrosla jeszcze troche, teraz jest juz L5 i po trzech wylinkach ma dopiero moze z 60% dlugosci. To troche chyba za wolno nie prawdaz? CO o tym sadzicie?


  2. #2
    sigsauer
    Guest

    Re: problem z kończyną

    Wiadć takie ma tempo...... czekaj cierpliwie. Będzie dobrze. Jeszcze 1-2 wylinki.


  3. #3
    Mazzi
    Guest

    Re: problem z kończyną

    Staraj sie wiecej karmic pajaczka to moze mu wiecej odrosnie. A jak co to musisz sie uzbroic w cierpliwosc i czekac jeszcze z 1 moze 2 wylinki... Takie jest moje zdanie.


  4. #4
    chrzanu
    Guest

    Re: problem z kończyną

    noga co prawda odrasta w całosci ale nie zawsze będzie taka sama długa jak pozostałe odnóża.
    mi się wydaje że pajączek jest zamały by mógł "wydobyć" z siebie tyle możliwości i od razu mieć odnóże takie jak wszystkie pozostałe, poczekaj jeszcze kilka wylinek a odnóże naprawde odrośnie tak że nawet nie będziesz wiedział które jest to odrośnięte.


  5. #5
    przemek_lewy
    Guest

    Re: problem z kończyną

    tak widocznie za slabo ją karmiles zgodze sie tu z mazzim

  6. #6
    Louis Cypherr
    Guest

    Re: problem z kończyną

    A ktróre to jest odnóże? Może nogogłaszczka?


  7. #7
    Yaguarundi
    Guest

    Re: problem z kończyną

    Czesc, ja tu widze inny problem, poniewaz martwi mnie ze odnoze skierowane jest bardziej do gory niz na dol, i jest w dziwnej pozycji, postaram sie dzisiaj pozyczyc cyfrowke i Wam pokazac


  8. #8
    Yaguarundi
    Guest

    Re: problem z kończyną

    Jest to "boczne" odnoze


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •