Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pytanie natury technicznej :)

  1. #1
    Marian667
    Guest

    Pytanie natury technicznej :)

    W gornej czesci terra miedzy szybka otwierana w gore a druga jest szpara ktora przy maxymanym odchyleniu szyby ma 4 mm. Terrarium jest przeznaczone dla cambridgei okolo 5 cm cialka. Czy jest mozliwosc ze pajak nawieje przez taka szpare bo slyszalem juz podobne pogloski. Czy musze to jakos dodatkowo uszczelniac?

  2. #2
    ironkapela
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    Nie no nie przesadzajmy Chyba nie ucieknie Chociaz rozne historie slyszalem, ale w wiekkszosc abardzo nie wierze.

  3. #3
    Marian667
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    Szczerze mam watpliwosci czy przeprowadzac tam pajaka

  4. #4
    Maniak
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    W biofilu można kupić "włochate usczelki" - powinno pomóc. Pewnie nie tylko w biofilu są - zapytaj w najbliższej Castoramie, Leroy Merlin lub Praktikerze. Jak takim czymś doszczelnisz to będzie git.


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    4mm - nie ucieknie. Bardzej bym się bał o to, że sam otworzy terrarium. Daj jeszcze jakieś zabezpieczenie tej szybki przed otwarciem.


  6. #6
    Marian667
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    szyba ma wyskosc 30 cm i jest otwierana w gore - sadze ze jest wystarczajaco ciezka zeby jjej nie mogl podniesc...

  7. #7
    angelo
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    pajaki potrafia sie bardzo przeciskac mi ostatnio przez 12mm uciekl vagans l10

  8. #8
    morda
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    Marian667 - też kiedyś sądziłem, że szyba jest za ciężka dla pająka. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak te pajaki są silne. Ptasznik podniesie ją i ucieknie. Kumplowi uciekła G. rosea - podniosła dość ciężką szybę i uciekła. Niestety znaleźliśmy ją pare minut później jak chodziła z pękniętym odwłokiem (spadła z półki). Jak chce ryzykować - proszę bardzo. Na twoim miejscu dałbym tam zabezpieczenie przed otwarciem...


  9. #9
    Marian667
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    Jak to proponujesz zrobic? Ja mam tak 5 terrariow z szybka podnoszona do gory wiec troche roboty bedzie

  10. #10
    angelo
    Guest

    Re: Pytanie natury technicznej :)

    kup rzep w sklepie i przyklej silikonem. ale jak nie ma szpary na dole to ja nie wiem jak pajak jest w stanie to podniesc jak wsadzi noge pod ta szybe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •