Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

  1. #1
    morda
    Guest

    "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    W takim oto pudełku trzymie moją kochaną H. lividum. Zawsze był strasznym niejadkiem i nie budowała za pięknych nor. Po przeprowadzce do takiego pojemnika od razu zaczęła kopać a co lepsze zaczęła jeść jak oszalała. Świerszcze co noc znikały (zwykle 2, czesem 3). Niestety nie da się jej z tej nory wywalić w celu zrobiania zdjęć. Na szczęście wyłazi (ostatnio nawet w dzień) i się grzeje. Niestety drobne poruszenie i już jej nie ma :/.


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemncyh

    Kolejna fotka pojemnika. Kupiony jako "pojemnik na płatki śniadaniowe" za 7zł chyba.


  3. #3
    morda
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemncyh

    Tunel. Kto tam wsadzi rękę?


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemncyh

    No i sama zamieszkała. Samica (około 10 wylinki).


  5. #5
    Murinusek
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    to puidelko jakie ma wymiary, tak mniej wiecej?


  6. #6
    SDY
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    Hehe. Nie ma to jak wykozystywanie wszystkiego do pajaczkow. U siebie zauwazylem ostatnio pewna przypadlosc: chodzac po sklepach, czyis mieszkaniach, zawsze rozgladam sie za pojemniczkami dla pajaczkow:/ Nawet nie rozgladajac sie specjalnie, jak cos mi wpadnie w oko, od razu widze tam torf, pajaka i gniazdo To juz obled chyba... Ide do psychoanalityka dzisiaj:P


  7. #7
    morda
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    Wymiary około: 17x7x24cm (dł, szer, wys)


  8. #8
    _RoMaN_
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    SDY tez mam taką psychoze z tymi pojemnikami wszystko bym na na mieszkanak dla pająkow przerabiał (w głowie). A co do pajączka to bardzo fajny pojemnik tez niczego sobie ale czy nie lepiej urządzic mu jakies terrarium??

  9. #9
    PrzemekB
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    Ładna lividka Morda pewno to Twoja kochanica tak jak u mnie H.auropilosum hehe a co do pudełek ja jade do geanta i kupuje kilka...zawsze kupuje te same zeby na poleczce z pajaczkami bylo estetycznie...pajaki podziemne rządzą


  10. #10
    Neki
    Guest

    Re: "Terrarium" dla mniejszych podziemnych

    macie taka obsesje jak ja ostatnio u kumpla widzialem taki pojemnik na zabawki jego brata mlodszego takie 30-40 wysokie 30 dlugie i ze 20 szerokie i odrazu widziala mi sie tam moja parahybana pozdrawiam moze my mamy jakas manie widzenia pojemnikow na pajaki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •