Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: murinus + zaba

  1. #1
    murinus
    Guest

    murinus + zaba

    dzis dalem murinusowi L7 zabe 2 razy od niego wiekrza zatakowal od razu ale najwidoczniej jad nie robil na niej wrazenie po 5 min nadal zyje przy czem mysz zdychala po ok 1 min a murinus nadal ja trzyma nie wiem czym to jest spowodowane pewnie kanalami jonowymi u zab jestem ceikaw co z tego wyniknie?????komentujcie


  2. #2
    robert.p.
    Guest

    Re: murinus + zaba

    Przecież to i tak zależy jak pająk złapie zdobycz.Jak wbije zęby w mózg czy w serce to po sekundzie jest juz po wszystkim.
    A zaba i tak nie poskacze już sobie.


  3. #3
    Baku
    Guest

    Re: murinus + zaba

    nie masz sie czym bawić ?? i czy przypadkiem ta zaba nie jest pod ochroną ??


  4. #4
    popekjr
    Guest

    Re: murinus + zaba

    jest pod ochrona napewno, nie rozumiem po co pajakowi dajesz kregowce??? karaczany i swierszcze nie wystarczaja?


  5. #5
    murinus
    Guest

    Re: murinus + zaba

    yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ta zaba nie jest pod ochrona to po pierwsze a po drugie dalem mu rzabe aby porownac czas dzialania jadu u poszczegolnych grop zwierzat


  6. #6
    prome
    Guest

    Re: murinus + zaba

    Teraz gady mają okres godowy i ta żabka jest pod ochroną

  7. #7
    SDY
    Guest

    Re: murinus + zaba

    Na ten temat zamiast o zmijach prace robisz?


  8. #8
    murinus
    Guest

    Re: murinus + zaba

    po pierwsze prace pisze nie na konkurs a tam gdzie je lapalem nawet gdzyby byly pod ochrona to ja w niczym nie zagrozilem ;p


  9. #9
    daf
    Guest

    Re: murinus + zaba

    Prome od kiedy to żaba jest gadem? :/ Dawanie zab nie jest złe. To jest inna odmiana karmówki. A że chroniona to wiecie... Mąlo osób w tym kraju obchodzi, że jest chroniona. Przecież tyle osó łapie np.jaszczurki.


  10. #10
    miki_metal
    Guest

    Re: murinus + zaba

    To co z tego ze malo osob przestrzega, ale chociazby jako terrarysci (ktorzy wiedza, a raczej powinni wiedziec o co chodzi) powinnismy tego przestrzegac :]. Jak kazdy bedzie mial gdzies los polskich plazow to niedlugo wszystkie beda chronione. Ale sam z checia poznam odpowiedz czemu jad nie dziala


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •